Главная → Які вживані авто купували закарпатці в першому півріччі 2015

Які вживані авто купували закарпатці в першому півріччі 2015

Сервіс OLX представляє рейтинг популярності вживаних марок і моделей авто, котрі купували мешканці Закарпаття на майданчику в першому півріччі 2015. Для створення рейтингу використовувалися дані про кількість закритих угод інтернет-користувачів на OLX у Закарпатській області.

Як і всюди по Україні, першість серед найпопулярніших вживаних марок авто на Закарпатті утримує ВАЗ. З немалим розривом на другому місці – Volkswagen – їх купували удвічі рідше за ВАЗи. Трійку лідерів замикає Opel. Популярна в інших українських містах марка Daewoo менше цікавила закарпатців – у рейтингу вона на 10-му місці.

Закарп_маркиЛідерство в рейтингу вживаних моделей тримають одразу дві автівки – ВАЗ 2106 та Volkswagen Golf. На другом місці також два авто – ВАЗ 2101 та ВАЗ 2107. На третьому місці – ВАЗ 2109. Як видно з рейтингу, особливу популярність займають вживані машини марки ВАЗ. Схожа тенденція зберігається в усіх українських областях.

Закарп_моделиВАЗ 2106

Як зазначають аналітики OLX, середній строк продажу транспортного засобу рубрики «Легкові автомобілі» складає 34 доби. Швидше за всіх розходяться Москвичі – їх зазвичай продають за 3 тижні після публікації оголошення.

Метки: , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.
    
Отправить на email Отправить на email

* – обязательные поля

*

*

Можно указать несколько, через запятую. Максимальное количество: 5


*
Код подтверждения

Отправка... Отправка...

Добавить комментарий

Внимание! Если у Вас возник вопрос по техподдержке (публикация объявления, модерирование и т.п.), пожалуйста, отправляйте заявку через форму обратной связи.

Также ответы на большинство популярных вопросов уже опубликованы в нашем разделе помощи.

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Допустимые форматы: jpeg