Главная → Студентське життя: у скільки обійдеться знімати житло в новому навчальному році

Студентське життя: у скільки обійдеться знімати житло в новому навчальному році

Наступає новий навчальний рік. Як завжди, літо пролетіло практично непомітно, і тепер знову потрібно збиратися до школи чи університету. Для багатьох студентів найважливіший етап підготовки – пошук та оренда житла, адже не завжди виходить отримати місце в гуртожитку. Сервіс приватних оголошень OLX проаналізував оголошення про довгострокову оренду й готовий оголосити, скільки студентам і їх батькам доведеться витратити на житло.

Найбільшою популярністю серед студентів користуються 1-кімнатні та 2-кімнатні квартири. Зазвичай оренда квартири обходиться дорожче, ніж знімати кімнату в гуртожитку. Однак є й хороша новина – за останні півроку, згідно з аналізом пропозицій на OLX, вартість довгострокової оренди житла не змінилася практично ніде. Тобто, сюрпризів із подорожчанням бути не повинно. Другий позитивний момент: об’єднавши зусилля з декількома друзями/знайомими, можна зекономити, адже оренда 2-кімнатної квартири не набагато дорожча за 1-кімнатну.

Найдорожча оренда квартир – у Києві. У кінці літа звідусіль до столиці з’їжджаються студенти. Проживання в 1-кімнатній квартирі обійдеться в середньому в 4 тис. грн. на місяць, а за «двушку» доведеться платити 5 тис. грн. на місяць. Традиційно недешево знімати житло в містах-мільйонниках – Одесі, Харкові, Львові, Дніпропетровську.

У менших обласних центрах, де кількість вищих навчальних закладів, невелика, вартість оренди дешевша. У Хмельницькому, наприклад, жити в 2,5 рази дешевше, ніж у Києві.

Орендаarenda_1-2_room_2015

 

Метки: , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.
    
Отправить на email Отправить на email

* – обязательные поля

*

*

Можно указать несколько, через запятую. Максимальное количество: 5


*
Код подтверждения

Отправка... Отправка...

Добавить комментарий

Внимание! Если у Вас возник вопрос по техподдержке (публикация объявления, модерирование и т.п.), пожалуйста, отправляйте заявку через форму обратной связи.

Также ответы на большинство популярных вопросов уже опубликованы в нашем разделе помощи.

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Допустимые форматы: jpeg