Главная → Абоненти Київстар можуть користуватися сервісом OLX з мобільного без плати за інтернет

Абоненти Київстар можуть користуватися сервісом OLX з мобільного без плати за інтернет

Друзі, у нас є чудова новина! OLX і Київстар оголошують про запуск спільної акції. З 23 жовтня всі абоненти Київстар можуть користуватися мобільним додатком OLX, а також мобільною версією сервісу – без плати за інтернет.

OLX+KyivStar

Щоденно OLX допомагає тисячам продавців та покупців знайти один одного та здійснити вигідну угоду. Власники смартфонів і планшетів уже переконалися, що користуватися інтернет-сервісом з мобільних пристроїв зручніше й швидше, ніж десктопною версією. Тепер можливість бути завжди онлайн стала ще доступнішою та привабливішою завдяки спільній акції OLX та Київстар. Можна скільки завгодно часу користуватися сервісом – його мобільним додатком чи мобільною версією – і при цьому не замислюватися про плату за інтернет-трафік, адже пакетні мегабайти зніматися не будуть.

Пошук необхідних товарів, публікація оголошень, спілкування між продавцями та покупцями – усі можливості OLX зручно використовувати з допомогою мобільного пристрою. Завдяки 3G-зв’язку працювати з великими фотографіями хорошої якості набагато простіше, тепер вони завантажуються й додаються в оголошення практично миттєво. Швидкість завантаження оголошень та списків вибраних також дуже висока. Помітно прискорюється процес відправлення та доставки повідомлень усередині додатка OLX.

З офіційними умовами акції можна ознайомитися за посиланнями: http://olx.ua/kyivstar/http://www.kyivstar.ua/olx

Метки: , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.
    
Отправить на email Отправить на email

* – обязательные поля

*

*

Можно указать несколько, через запятую. Максимальное количество: 5


*
Код подтверждения

Отправка... Отправка...

Добавить комментарий

Внимание! Если у Вас возник вопрос по техподдержке (публикация объявления, модерирование и т.п.), пожалуйста, отправляйте заявку через форму обратной связи.

Также ответы на большинство популярных вопросов уже опубликованы в нашем разделе помощи.

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Допустимые форматы: jpeg