Главная → OLX нагадує про правила безпеки в активний період новорічних покупок

OLX нагадує про правила безпеки в активний період новорічних покупок

Онлайн-сервіс приватних оголошень OLX нагадує про правила безпеки під час покупок та продажів онлайн. Напередодні новорічних свят українці більш охоче витрачають гроші, купуючи подарунки своїм рідним, знайомим і собі. При цьому кожен намагається заощадити. Цим бажанням активно користаються інтернет-шахраї, пропонуючи неіснуючі товари за заниженою ціною, виманюючи передоплату тощо.

300x400

Купуючи товари в приватних осіб з допомогою дошки оголошень, OLX рекомендує зустрічатися з продавцем особисто в людному та знайомому вам місці й розраховуватися готівкою після того, як товар оглянутий і перевірений. У випадку, якщо товар знаходиться в іншому місті, OLX рекомендує користуватися доставкою з післяоплатою. Не рекомендується перераховувати передоплату на банківську картку – навіть якщо вона мінімальна.

OLX сформулював головні правила безпеки, дотримуючись яких ви не дасте шахраям шансу заволодіти вашими грошима.

1. Купуйте та продавайте у своєму місті.

2. Зустрічайтеся з продавцем і особисто передавайте гроші. Окрім того, важливо зустрічатися в людному та знайомому вам місці. Якщо у вас є сумніви або якщо товар досить дорогий, візьміть із собою друга чи родича.

Shapka

 3. Не робіть передоплат.

RibkaVorona i lis

4. Якщо товар в іншому місті, користуйтеся доставкою з післяоплатою та можливістю повернення товару.

Kurochka

 5. Перевіряйте товар перед тим, як віддати за нього гроші.

 Jabka

6. Особисто перевіряйте баланс, якщо чекаєте оплату на банківську картку. Ця рекомендація актуальна для продавців. Не довіряйте смс-кам або чекам. Їх шахраї легко навчилися підробляти. Перевірте особисто ваш рахунок, подзвонивши на гарячу лінію банку або скориставшись послугами інтернет-банкінгу.

Kozliki

7. Не розголошуйте конфіденційні дані банківської картки. Для перерахування коштів на банківську картку відправнику потрібно знати лише 16-значний номер на лицевій стороні картки. Зарахування грошей проходить автоматично. Працівники банку не задіяні в цьому процесі. Тому якщо вам телефонує нібито працівник банку й просить уточнити якісь дані по картці для зарахування коштів, ви маєте справу із шахраєм. Також для отримання коштів на картку не потрібно виконувати ніяких маніпуляцій біля банкомата.

У випадку, якщо ви потрапили на шахрая, OLX рекомендує обов’язково звертатися до правоохоронних органів. Зробити це можна з допомогою форми зворотного зв’язку, доступного на сайті Департаменту кіберполіції. За запитом із правоохоронних органів, OLX передає наявну інформацію про інтернет-шахрая, аби допомогти знайти зловмисника й притягти до відповідальності.

Поділіться інформацією про безпеку під час онлайн-покупок з рідними та знайомими, аби запобігти шахрайським діям. Вчити правила легше під музику.

Метки: , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.
    
Отправить на email Отправить на email

* – обязательные поля

*

*

Можно указать несколько, через запятую. Максимальное количество: 5


*
Код подтверждения

Отправка... Отправка...

31 комментарий: OLX нагадує про правила безпеки в активний період новорічних покупок

 1. Оксана говорит:

  5168 7556 1543 8641 Четверик Екатерина Владимировна-МОШЕННИЦА, 068 4610920.действует под разными именами и разными городами

 2. не забирает наложенным говорит:

  бойко юрий евгенович, херсон, Чернобаевка. не забирает товар наложенным платежом, доставку не оплачивает.

 3. Сергей говорит:

  Кто нибудь Этого Кутузова заблокирует опять под аней велики продает!!!!!

 4. коля говорит:

  Шахрай Мирошенко віктор 0961824551

 5. Вадим говорит:

  Шахрай, бере предоплату, а товар відмовляється відправляти. Потім ігнорує вхідні дзвінки. Перші дні повідомляє, що нібито в Новій пошті збій програми, і він не може відправити Наложеним платіжем. Пропонуючи збільшити аванс, після відмови ігнорує і не повертає кошти.
  Номера телефонів +380961877875 ; +380969978385

Добавить комментарий

Внимание! Если у Вас возник вопрос по техподдержке (публикация объявления, модерирование и т.п.), пожалуйста, отправляйте заявку через форму обратной связи.

Также ответы на большинство популярных вопросов уже опубликованы в нашем разделе помощи.

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Допустимые форматы: jpeg