Главная → Ринок нерухомості Закарпаття крокує… назад

Ринок нерухомості Закарпаття крокує… назад

Ринок нерухомості Закарпаття переживає не найкращі часи. Аналітики OLX дослідили тенденції ринку нерухомості регіону.

2014 року власники більш стримано пропонували свої об’єкти для продажу та оренди, ніж 2013 року: пропозиція скоротилася на 40%. Найвідчутніше це відобразилося на продажу квартир: на майданчику OLX було розміщено в 5 разів менше нових пропозицій від продавців, аніж 2013 року. За рік ціни на житло на вторинці піднялися в гривні в середньому на 60%. Так, у січні 2014 1-кімнатну квартиру в Ужгороді можна було придбати за 228 027 грн. Уже в кінці року за подібну квартиру просили 363 445 грн. Хоча в доларовому еквіваленті ціни на житло залишилися на тому ж рівні.

Замість того, щоб продавати житло, закарпатці почали більш активно здавати квартири в оренду. 2014 року більшість пропозицій Закарпатської області на OLX стосувалися саме цієї послуги – 34,7% оголошень категорії «Нерухомість».  Хоча в кількісному еквіваленті число квартир для оренди, порівняно з 2013 роком, також зменшилося – на 4%.

Лише два напрямки продемонстрували зріст – обмін нерухомості та продаж приміщень. 2014 року закарпатці прагнули обмінятися нерухомістю в 4 рази частіше, ніж 2013 року; а приміщення продавали в 5 разів частіше.

neruhomist zakarpattya

Тенденція падіння пропозиції продовжується й на початку 2015 року. У січні власники запропонували для купівлі та оренди на 17% менше об’єктів, ніж у грудні 2014 року.

 На даний момент на майданчику OLX розміщено понад 13 тис. оголошень щодо продажу та оренди житлової та нежитлової нерухомості на Закарпатті. Понад 70% пропозицій (біля 10 тис. оголошень) стосуються міста Ужгорода.

Метки: , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.
    
Отправить на email Отправить на email

* – обязательные поля

*

*

Можно указать несколько, через запятую. Максимальное количество: 5


*
Код подтверждения

Отправка... Отправка...

Добавить комментарий

Внимание! Если у Вас возник вопрос по техподдержке (публикация объявления, модерирование и т.п.), пожалуйста, отправляйте заявку через форму обратной связи.

Также ответы на большинство популярных вопросов уже опубликованы в нашем разделе помощи.

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Допустимые форматы: jpeg