Главная → Ринок нерухомості на Житомирщині просів на 46%

Ринок нерухомості на Житомирщині просів на 46%

Ринок нерухомості Житомирської області, як і України в цілому, переживає не найкращі часи. Аналітики OLX дослідили тенденції ринку нерухомості регіону.

2014 року власники більш стримано пропонували свої об’єкти для продажу та оренди, ніж 2013 року: пропозиція скоротилася на 46%. Найвідчутніше це відобразилося на продажу та оренді квартир: на майданчику OLX було розміщено вдвічі менше нових пропозицій від продавців, аніж 2013 року. Загалом же, квартири в більшості випадків не продавали, а здавали в оренду.

За рік ціни на житло на вторинці піднялися в гривні в середньому на 88%. Так, у січні 2014 1-кімнатну квартиру в Житомирі можна було придбати за 235 135 грн. Уже в кінці року за подібну квартиру просили 441 685 грн. Хоча в доларовому еквіваленті ціни на житло залишилися на тому ж рівні, а в деяких випадках навіть знизилися.

Порівняно з 2013 роком, у 2014 році виросла кількість нових пропозицій з продажу та оренди будинків, продажу землі, кімнат, гаражів та стоянок. Житомиряни активніше почали цікавитися обміном нерухомості. Як і раніше, основну частку ринку Житомирщини займають пропозиції з оренди квартир.

neryhomisty_gytomyr

Пожвавлення пропозиції нерухомості в регіоні спостерігається з початку січня 2015 року. Так, кількість нових оголошень на OLX в розділі «Нерухомість» у Житомирській області зросла на 45% порівняно з груднем 2014 р.

На даний момент на майданчику OLX розміщено біля 32 тис. оголошень щодо продажу та оренди житлової та нежитлової нерухомості на Житомирщині. Понад 78% пропозицій (біля 25 тис. оголошень) стосуються міста Житомира, 7% — Коростеня, 3% — Бердичева.

Метки: , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.
    
Отправить на email Отправить на email

* – обязательные поля

*

*

Можно указать несколько, через запятую. Максимальное количество: 5


*
Код подтверждения

Отправка... Отправка...

Добавить комментарий

Внимание! Если у Вас возник вопрос по техподдержке (публикация объявления, модерирование и т.п.), пожалуйста, отправляйте заявку через форму обратной связи.

Также ответы на большинство популярных вопросов уже опубликованы в нашем разделе помощи.

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Допустимые форматы: jpeg