Главная → Жителі Рівненщини неохоче продають свої квартири

Жителі Рівненщини неохоче продають свої квартири

За минулий рік структура пропозиції на ринку нерухомості Рівненщини суттєво змінилася. Аналітики OLX дослідили основні тенденції ринку нерухомості Рівненської області.

У цілому, порівняно з 2013 роком пропозиція житлової та нежитлової нерухомості на Рівненщині зросла на 25%. Однак відбулося це за рахунок суттєвого зростання кількості об’єктів для оренди, не продажу. Так, кількість оголошень на OLX щодо оренди квартир виросла в 3 рази, щодо оренди будинків – в 2,6 раз, щодо оренди гаражів і стоянок – у 2 рази.

Якщо 2013 року основну частку ринку займали пропозиції щодо продажу квартир (53,6% оголошень категорії «Нерухомість»), то 2014 року більшість рівнян не продають своє житло, а здають його в оренду. Кількість виставлених на продаж квартир скоротилася в 1,5 рази порівняно з 2013 р. За рік ціни на житло на вторинці піднялися в гривні в середньому на 70%. Так, у січні 2014 1-кімнатну квартиру в Рівному можна було придбати за 228 391 грн. Уже в кінці року за подібну квартиру просили 389 382 грн. Хоча в доларовому еквіваленті ціни на житло залишилися на тому ж рівні, а в деяких випадках навіть знизилися.

Водночас більше нових пропозицій з’вилося щодо продажу землі, приміщень та кімнат.

neryhomisty_rivne_2013-2014

Падіння пропозиції спостерігається в регіоні з початку року. Так, кількість нових оголошень на OLX в категорії «Нерухомість» у Рівненській області зменшилася на 18,5% порівняно з груднем 2014 р.

На даний момент на майданчику OLX розміщено понад 28 тис. оголошень щодо продажу та оренди житлової та нежитлової нерухомості на Рівненщині. 92% пропозицій (більше 26 тис. оголошень) стосуються міста Рівного.

Метки: , , , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.
    
Отправить на email Отправить на email

* – обязательные поля

*

*

Можно указать несколько, через запятую. Максимальное количество: 5


*
Код подтверждения

Отправка... Отправка...

Добавить комментарий

Внимание! Если у Вас возник вопрос по техподдержке (публикация объявления, модерирование и т.п.), пожалуйста, отправляйте заявку через форму обратной связи.

Также ответы на большинство популярных вопросов уже опубликованы в нашем разделе помощи.

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Допустимые форматы: jpeg