Пресс - релизы

Найдорожчі маєтки Чернігівщини, доступні для покупки

2 июля 2015   
 40
Найдорожчі маєтки Чернігівщини, доступні для покупки

OLX вивчив, скільки потрібно грошей, аби придбати маєток у Чернігові й області. Вашій увазі – ТОП-5 найдорожчих особняків, доступних для покупки.

На першому місці «шикарний житловий маєток», котрий можна придбати за $666 тис. або взяти в оренду. На території розташований затишний будинок, велика тераса, озеро. За 100 метрів тече ріка Снов.

1

У самому центрі Чернігова можна купити земельну ділянку 16 соток з двома будинками. Один 6-кімнатний площею 280 кв. м., а другий 4-кімнатний площею 80 кв. м. Окрім того, у дворі є господарська будівля. Є можливість побудувати басейн. У маєтку автономне опалення, камери відеоспостереження, датчики руху. Є гараж. Коштує нерухомість $420 тис.

2

За $330 тис. в обласному центрі продається 2-поверховий особняк площею 242 кв. м. У будинку є всі необхідні меблі й побутова техніка, підлога з підігрівом, камін. На території ведеться відеоспостереження. У дворі є зона для відпочинку – мангальна, бесідка, басейн.

3

На четвертому місці – маєток вартістю $260 тис. У будинку, окрім спалень та кімнат, є спортзал. Також на ділянці розташований гостьовий будиночок площею 70 кв. м. Є й господарська будівля, котру можна використовувати для бізнес-цілей або обладнати як зону відпочинку.

4

П’ятірку найдорожчих замикає будинок у Ніжині за ціною $250 тис. Будинок новий, без внутрішньої обробки. Збудований по індивідуальному проекту. Будматеріали дорогі та якісні. Будинок введений в експлуатацію, підведені опалення, електрика, є власна свердловина.

5