Пресс - релизы

Які вживані авто купували в Івано-Франківській області в першому півріччі 2015

21 июля 2015   
 26

Сервіс OLX представляє рейтинг популярності вживаних марок і моделей авто, котрі купували мешканці Франківщини на майданчику в першому півріччі 2015. Для створення рейтингу використовувалися дані про кількість закритих угод інтернет-користувачів на OLX в Івано-Франківській області.

Як і всюди по Україні, першість серед найпопулярніших вживаних марок авто на Івано-Франківщині утримує ВАЗ. З немалим розривом на другому місці – Opel – їх купували майже вчетверо рідше за ВАЗи. Трійку лідерів замикає Renault.

Ив-Фр_маркиЛідерство в рейтингу вживаних моделей тримає, як і загалом по Україні, ВАЗ 2101. На другому місці – ВАЗ 2106. На третьому – одразу дві автівки – Mercedes Vito та Renault Trafic.

Ив-фр_модели

Особливістю Івано-Франківщини є не така велика кількість моделей марки ВАЗ у рейтингу. У десятці найпопулярніших автівки ВАЗ зустрічаються чотири рази. У Запорізькій області, приміром, таких моделей 6, а на Закарпатті – 7.

Як зазначають аналітики OLX, середній строк продажу транспортного засобу рубрики «Легкові автомобілі» складає 34 доби. Швидше за всіх розходяться Москвичі – їх зазвичай продають за 3 тижні після публікації оголошення.