Пресс - релизы

Які вживані авто купували закарпатці в першому півріччі 2015

21 июля 2015   
 195
Які вживані авто купували закарпатці в першому півріччі 2015

Сервіс OLX представляє рейтинг популярності вживаних марок і моделей авто, котрі купували мешканці Закарпаття на майданчику в першому півріччі 2015. Для створення рейтингу використовувалися дані про кількість закритих угод інтернет-користувачів на OLX у Закарпатській області.

Як і всюди по Україні, першість серед найпопулярніших вживаних марок авто на Закарпатті утримує ВАЗ. З немалим розривом на другому місці – Volkswagen – їх купували удвічі рідше за ВАЗи. Трійку лідерів замикає Opel. Популярна в інших українських містах марка Daewoo менше цікавила закарпатців – у рейтингу вона на 10-му місці.

Закарп_маркиЛідерство в рейтингу вживаних моделей тримають одразу дві автівки – ВАЗ 2106 та Volkswagen Golf. На другом місці також два авто – ВАЗ 2101 та ВАЗ 2107. На третьому місці – ВАЗ 2109. Як видно з рейтингу, особливу популярність займають вживані машини марки ВАЗ. Схожа тенденція зберігається в усіх українських областях.

Закарп_моделиВАЗ 2106

Як зазначають аналітики OLX, середній строк продажу транспортного засобу рубрики «Легкові автомобілі» складає 34 доби. Швидше за всіх розходяться Москвичі – їх зазвичай продають за 3 тижні після публікації оголошення.