Пресс - релизы

Які вживані авто купували лучани в першому півріччі 2015

23 июля 2015   
 29

Сервіс OLX представляє рейтинг популярності вживаних марок і моделей авто, котрі купували мешканці Волині на майданчику в першому півріччі 2015. Для створення рейтингу використовувалися дані про кількість закритих угод інтернет-користувачів на OLX у Волинській області.

Як і всюди по Україні, першість серед найпопулярніших вживаних марок авто на Волині утримує ВАЗ. З немалим розривом на другому місці – Volkswagen – їх купували в 2,5 рази рідше за ВАЗи. Трійку лідерів замикає Opel. Цікаво, що популярна в інших областях марка Daewoo серед лучан не затребувана і в рейтинг ТОП-10 не потрапила.

Волынь_маркиЛідерство в рейтингу вживаних моделей тримає ВАЗ 2101, на другому місці —  ВАЗ 2106, на третьому – Volkswagen Transporter. Особливістю Волині є схильність жителів купувати автомобілі іноземного виробництва, а не лише автівки радянського автопрому, як у багатьох регіонах. Так, незважаючи на досить багато моделей марки ВАЗ у рейтингу, часто зустрічаються й іномарки.

Волынь_моделиЯк зазначають аналітики OLX, середній строк продажу транспортного засобу рубрики «Легкові автомобілі» складає 34 доби. Швидше за всіх розходяться Москвичі – їх зазвичай продають за 3 тижні після публікації оголошення.