Пресс - релизы

OLX створив освітній проект про правила онлайн-продажів і покупок

6 августа 2015   
 119
OLX створив освітній проект про правила онлайн-продажів і покупок

Як безпечно продати товар в Інтернеті? А як купити? Відповісти на запитання користувачів OLX вирішив за допомогою Олекси – вигаданого персонажа, який стикається з невигаданими труднощами.

«Він хороший хлопець. Чесний, добрий, довірливий. Напевно, навіть занадто довірливий. Помітить хтось його простодушність, і відразу ж намагається обдурити. Добре, що він намальована людина, але ж так буває і в реальному житті. І ось тут наше завдання, соціально значиме завдання, на прикладі Олекси навчити людей елементарних правил онлайн-безпеки», – розповів директор OLX Сергій Гапоченко.

Ribka

Купувати у своєму місті, особисто зустрічатися для здійснення угоди, розраховуватися готівкою, не робити передоплат, не розголошувати дані банківської картки, користуватися послугами доставки з післяплатою – дуже прості й логічні правила, але щоб вивчити їх, Олексі доводиться набити кілька ґуль. Протягом трихвилинного кліпу він і «шукає собі на попу пригод», і «викрикує навсібіч свій пін-код». До речі, на музику текст пісні поклав вокаліст ТНМК Фагот. Заспівав теж він. Подивитися відео про пригоди Олекси можна за посиланням: https://youtu.be/wTrTi8LOB3M

«Останнім часом, у зв’язку з економічною нестабільністю, випадки шахрайства при купівлі й продажах в інтернеті почастішали. Головна порада, як не потрапити на шахрая, –бути пильним і дотримуватися простих правил безпеки. На жаль, українці все ще занадто довірливі. За допомогою освітнього проекту в цікавій формі ми хочемо ще раз розповісти нашим користувачам про ці правила. Окрім відео, Олекса з’явиться на банерах і в коміксах, про свої пригоди він розповість нашим користувачам і в e-mail розсилці. Також усі матеріали зібрані в окремому розділі з безпеки сервісу OLX», – розповів Сергій Гапоченко.

Vorona i lisJabkaKurochkaShapkaKozliki

Якщо користувач усе ж таки постраждав від дій шахрая, OLX рекомендує звертатися в правоохоронні органи. Сьогодні залишити заявку про правопорушення можна онлайн – на сайті Управління боротьби з кіберзлочинністю МВС України.