Пресс - релизы

Що продають в Інтернеті у Львівській області: найдивніші оголошення

1 сентября 2015   
 137
Що продають в Інтернеті у Львівській області: найдивніші оголошення

Сьогодні купити або продати можна що завгодно і де завгодно. Інша справа, що завдяки Інтернету цей процес став дуже й дуже простим; настільки простим, що конкуренція тут виросла просто до небес. Отже, необхідно якось вирізнити свій товар поміж інших, бо ж як інакше заробляти? Пропонуємо вашій увазі добірку іноді дивних, іноді смішних, але, у будь-якому разі, винахідливих оголошень, що розміщують львів’яни на найбільшому онлайн-сервісі приватних оголошень OLX.ua.

Дитина на повідку – батьки спокійні.

Досить екзотичний аксесуар для України – повідець для дитини. За словами власника оголошення, повідець «допоможе батькам утримувати дитину при собі у людяних місцях, не дозволяючи їй втекти». З такими товарами починаєш розуміти вислів «тримати на короткому повідку» буквально.

 LVIV1

«Приймаю замовлення на консервацію».

Мабуть, таку послугу можна знайти тільки на вітчизняних теренах. Відразу уявляєш собі охайну бабусю у білій хустинці, яка спокійно та з усмішкою готує сотні і сотні банок із різноманітними овочами, бо ж хто в Україні не любить домашню консервацію? Ми певні, попит на такі послуги буде завжди.

LVIV2

Прогулянки з качечкою.

«Одяг для маленької собачки жовтого кольору». Відразу виникає питання – для чого одягати власного песика як качечку? Але ж якщо є така пропозиція, то, мабуть, і попит десь є. Можливо, використовуючи такий костюм, можна пройти туди, де вхід із собаками заборонено. Бо ж це не собака, це ж качечка.

LVIV3

Одягнувши песика як качечку, одягайтесь як іхтіандр.

«Ласти для рук, для швидкого плавання. Виготовлені з силікону, зручний, м’який, гарна еластичність». До речі, цей товар користується попитом у екзотичних країнах, де туризм та промисловість зосереджені на узбережжі. З таким приладдям можна пірнати за перлинами чи коралами, витрачаючи набагато менше часу на, власне, саме пірнання. В Україні, на жаль, перлин чи коралів нема, але можна, наприклад, пірнати за раками.

LVIV4

Рожеві диски на саморобний мінітрактор.

У цьому оголошенні прекрасно все – і рожеві диски, і мінітрактор, ще й саморобний. Щоправда, не дуже зрозуміло, хто використовує рожеві мінідиски? У США, мабуть, на такому тракторі б каталася Періс Гілтон, але ж у нас світських левиць такого рівня поки нема. Що ж, це сумно, бо десь на саморобний трактор із рожевими дисками очікує своє пшеничне поле, яке ніяк не обробити без саме рожевих дисків.

LVIV5

У разі, якщо збирати пшеницю вже неактуально, можна відпочити вдома і подивитись… відік.

«Відік… відео система створена для відворення зображення на телевізорі за допомогою підключення до нього…». Зважайте, що до відіка обов’язково необхідно придбати касєти, інакше ви не зможете відтворити зображення на телевізорі, навіть із підключенням до нього.

LVIV6

А бажаєте власного поні?

«Продам поні, шість років, для дітей, кобила. Ціна 16 тис. грн. Можливий обмін на будматеріали, мото». Мрія будь-якої дівчинки – власний поні, якого можна назвати Цукрик або Зефірчик.

І ще дещо про обмін.

Пам’ятайте, що формулювання – важлива складова будь-якого оголошення. Важливо розуміти, що саме ви бажаєте отримати за свій товар, бо інакше може вийти наступне: «Lg p509 обміняю на якийсь прикол». От і виникає дуже доречне питання – а який саме прикол цікавить автора оголошення?

LVIV7

Власне, розмістити оголошення в Інтернеті – крок більш ніж розумний, бо це допоможе швидко позбутися непотрібних речей, отримавши дещо більш потрібне. Когось зацікавлять гроші, хтось обміняє поні на мотоцикл або цеглу, а хтось – телефон на прикол. Все залежить від вашої уяви і почуття гумору. Головне, щоб гумору було не занадто, бо ж тоді за оголошенням ніхто не звернеться.