Новости OLX

Вибираємо бізнес: яку компанію можна купити через інтернет

4 сентября 2015   
 132
Вибираємо бізнес: яку компанію можна купити через інтернет

Ви все ще мрієте працювати не «на дядька», а займатися власною улюбленою справою? Українські підприємці в неділю, 6 вересня, відмічають професійне свято. А в охочих тим часом є можливість підібрати для покупки цікавий бізнес. Онлайн-сервіс оголошень OLX проаналізував рубрику «Продаж бізнесу» й підготував добірку найбільш цікавих пропозицій.

Експерти невпинно запевняють: економічна криза електронній комерції не завада. Намагаючись зекономити українці все частіше роблять покупки через інтернет. І якщо вам потрібні ідеї, що ж усе-таки краще продавати, варіанти користувачів OLX можуть вам допомогти. Тут можна придбати онлайн-магазини абсолютно різних товарів: жіночого одягу та взуття, біжутерії, корму для домашніх тварин, побутової техніки й електроніки, спортивного харчування й навіть електронних цигарок.

Интернет-магазин

Якщо ви пізнали секрети smm-просування, можна придбати спільноту в соціальній мережі «Вконтакте» й спробувати заробляти на рекламі. Групу про рукоділля та хобі з 87 тис. учасників продають за $4,5 тис. Щомісячний заробіток на рекламі 3-6 тис. грн.

Группа Вконтакте

А якщо ви освоїли цифрові технології ще глибше, досконало розумієте, що таке мобільний додаток і як на ньому заробити – то на OLX можна знайти готовий продукт, купити його й розвивати. На розгляд пропонуються додатки «Українська лірика» вартістю $1 тис., “NotariOS” (інтерактивний кабінет нотаріуса) за $4 тис., додаток для придбання книг та зображень – теж за ціною $4 тис.

Мобильное приложение

Від віртуального – до реального. Почати можна з чогось нескладного й розслабляючого. Наприклад, із сауни. За $50 тис. у Харківській області пропонують купити робочу сауну разом із земельною ділянкою 12 соток.

Сауна

Охочим розвивати бізнес в індустрії краси приглянеться варіант покупки перукарні й манікюрного салону. Затребувані й популярні в кризові часи експрес-перукарні сьогодні пропонують придбати в багатьох українських містах. Середня ціна – 65 тис. грн. Чистий прибуток на місяць складає від 15 тис. грн., окупиться такий бізнес через 5-8 місяців.

Экспресс-парикмахерская

Ще один антикризовий рятівник багатьох покупців – магазин наливної парфумерії. Гарно пахнути хочеться всім, а ось грошей на справжні брендові парфуми вистачає не завжди. У Житомирі такий магазин продається за $10 тис. Для кого такі масштаби торгівлі замалі, можна розглянути більш крупний формат. Наприклад, цілий ринок у Броварах під Києвом за $2 млн.

 Рынок_Бровары

Потенційні бізнесмени, що цінують спорт та здоровий спосіб життя, можуть поєднати приємне з корисним і завести власний фітнес-клуб. У Харкові фітнес-центр готові продати за $100 тис., а в Бучі, місті-супутнику столиці, за $310 тис.

Фитнес-клуб

Кому більше за все подобається саме настільний теніс — клуб настільного тенісу можна купити в Донецьку за $3 тис.

Клуб настолького тенниса

Досить цікава пропозиція є в Києві: продається ляльковий театр. Не дорого – усього 15 тис. грн. Театр виїзний, усе обладнання є, включаючи декорації, авторських ляльок, професійні фонограми.

Кукольный театр

Немало варіантів і виробничих підприємств. У Світловодську Кіровоградської області виставлений на продаж працюючий комплекс із виготовлення нестандартного обладнання, високотемпературних вакуумних установок, обробки графіту й виготовлення вуглецевих композиційних матеріалів.

Предприятие_Светловодск

У Маріуполі за $600 тис. можна купити завод з виробництва квасу ТМ «Маріупольський хлібний квас».

Предприятие_квас

У Харкові продається завод з виробництва соняшникової олії. Ціна потужностей – 6 млн. грн.

Завод_подсолнечное масло

Цілих $3,5 млн. просять продавці за завод з виробництва каоліну (цегла, плитка, димохідні труби) в Житомирській області.

Завод_каолин

А в кого є дуже багато грошей, можна подивитися на оголошення про продаж найдорожчих бізнесів. Наприклад, у мальовничому Закарпатті (Іршавський район) чекає на покупця діючий санаторій за $5 млн.

Санаторий в Закарпатье

Уздовж траси в Києві можна обзавестися трьома заправками мережі АЗС. Ціна – $6,5 млн. А в Криму мережа АЗС і завод з переробки вуглецевого палива обійдуться в $60 млн.

Для охочих розвивати бізнес за кордоном також є цікаві варіанти: АЗС в Іспанії за 3 млн. євро, винний завод у Грузії за $4,5 млн., пивзавод у Чехії за 8,5 млн. євро, промисловий парк в Угорщині за 12,5 млн. євро.

Винный завод в Грузии