Пресс - релизы

Обираємо гаджети для школяра (Львівська область)

11 сентября 2015   
 51
Обираємо гаджети для школяра (Львівська область)

Сьогодні без телефону не обійтися нікому: для батьків це – можливість слідкувати за дитиною, а для дитини – соціалізуватися та розвиватися. Але, окрім телефонів, існують й інші пристрої, що спрощують життя і школяру, і батькам. Ми розібралися, як саме підібрати необхідні гаджети у Львівській області, використавши найбільший онлайн-сервіс оголошень OLX.ua, де можна знайти необхідний товар за прийнятною ціною.

З приходом осені витрати батьків школярів значно зростають, постає питання покупки нових гаджетів. Зазвичай верхні рядки у рейтингу витрат займають мобільні телефони. Це особливо стосується тих сімей, де дитина іде у перший клас, щоб батьки могли залишатися із нею на зв’язку.

У категорії «Мобільні телефони» сервісу OLX.ua у Львівській області представлено більше 7 000 пропозицій.

Ціни на нові телефони з виходом в Інтернет стартують від 1099 грн, наприклад: HTC One (Android) –1099 грн, Nokia Lumia A620 (Android) –1099 грн, Samsung S4 /Hisiki H1 (Android, Екран 5’’) –1199 грн.

Ціни на вживані телефони в хорошому стані починаються від 400 грн: Samsung Wave 525 – 400 грн (простий варіант для молодших класів), Fly Q110 – 500 грн, Samsung Wave 525 – 800 грн.

Львів1

Аналізуючи позиції, представлені на OLX.ua, відразу зазначимо, що існує дві загальні групи – нові та вживані. При цьому враховуйте, що ціна нового телефону «з рук» зазвичай нижча мінімум на 10-20%, аніж у інтернет-магазині.

1) Дуже важливо обрати такий телефон, який буде надійним, але недорогим, бо школярі люблять губити усе – від олівців до спортивних форм.

3) Не рекомендуємо купувати телефони із потужним «залізом», оскільки дитина перетворить його у маленький комп’ютер і буде витрачати час здебільшого на ігри. Зупиніть свій вибір на більш старих моделях.

4) Ще один аргумент на користь телефонів, «перевірених часом»: якщо мобільні останніх поколінь можуть працювати без підзарядки день-два, то старі – до тижня. До того ж, вони дійсно міцні.

Обравши телефон, деякі батьки замислюються над тим, щоб придбати дитині ще й електронну книгу або планшет. Це крок абсолютно правильний, бо переваги таких гаджетів очевидні. Все частіше у школах дозволяють замість паперових підручників використовувати їх електронний варіант, завантажений з мережі Інтернет, що значно зручніше. Туди ж можна завантажити і позашкільне читання (якщо це електронна книга), і фільми або мультики (якщо планшет), щоб школяр міг їх дивитися, очікуючи, наприклад, батьків після уроків.

Як і у випадку з телефонами, переглянемо бюджетні пропозиції.

Нові планшети – від 699 грн: UKC 402R – 699 грн (з функцією «батьківський контроль»), Bravis NP-72 – 870 грн,  ZY-07B Tablet PC – 999 грн.

Львів2

Ненові планшети у хорошому стані – від 500 грн: Bravis – 500 грн, GoClever70 – 500 грн, Dicra tab 710 – 550 грн.

Серед електронних книг можна знайти чудову модель від 450 грн: Prology Latitude T-704 – 450 грн, Wexler Book T7206 – 500 грн, Magic E701 – 700 грн.

Львів3

Нова книга обійдеться дорожче: Sony PRS-600 – 1500 грн, PocketBook 614 Basic 2 – 1699 грн, Amazon Kindle 6 – 1800 грн.

«У будь-якому випадку важливо використовувати все за призначенням: мобільний – щоб подзвонити, електронну книжку – щоб почитати, планшет – щоб знайти необхідну інформацію, використати якусь програму тощо. Потім закриваємо і йдемо займатися чимось іншим. Має бути певний сімейний ритуал – вечеря, спільні прогулянки, тощо. Якщо дитині запропонувати прогулянку у гори, полазити по деревах чи гаджет – вона обере полазити по деревах», – коментує Мар’яна Франко, психолог, психотерапевт.

Обираючи нову електронну книгу або планшет, OLX.ua рекомендує дотримуватися наступних правил:

1) Якщо ваша дитина непосидюча, краще обирайте старіші моделі електронних книг, а не планшети. Вони міцніші та дешевші – проживуть довше.

2) У випадку, коли школяр виявляє здібності до письменництва чи образотворчого мистецтва, йому варто придбати планшет: нехай творить у вільний час.

3) Залежно від типу спрямування навчального закладу, обирайте або книжку, або планшет. Якщо, наприклад, це математичний ліцей – краще планшет для розрахунків та формул. Якщо гуманітарний – електронна книжка для літератури та підручників з мови.

4) Не забувайте про зір. Школярам з окулярами – виключно книжки з монохромним дисплеєм E-ink, оскільки від них очі майже не втомлюються.

Час не стоїть на місці, все вдосконалюється. Ваша дитина належить вже зовсім до іншого покоління, їй потрібно бути його частиною. Гаджети, про які йшла мова вище – це вже звичні речі, як колись авторучки або коректори. Оскільки існує можливість придбати техніку з рук – це і невелика стаття витрат для батьків. Отже – шукайте, обирайте та вирішуйте.

Поради від окуліста:

Важливо обмежувати тривалі навантаження на очі, тримати пристрій на відстані 30 см, давати очам відпочивати, робити перерви та гімнастику через кожні 30 хвилин безперервної роботи/користування.

Якщо ви використовуєте планшет для перегляду відео, то важливо, щоб він знаходився за 50-70 см від обличчя та на 10-15 см нижче рівня очей.