Новости OLX

18 дивовижних продуктів для довголіття

25 марта 2016   
 85
18 дивовижних продуктів для довголіття

Хочете жити до 100 років? Дослідження показують, що ваша дієта відіграє величезну роль у тому, скільки разів вам доведеться задувати свічки на торті. Наступні 18 продуктів харчування просто таки напаковані антиоксидантами, вітамінами та мінералами, котрі сприяють більш довгому життю. Смачного! 🙂

Броколі

Броколі містить імуностимулюючі компоненти, а також може допомогти уникнути виразки шлунка й навіть раку.

??????????????

Лосось

Лосось, разом з іншими видами риби, насиченої омега-3 кислотами (тунець, макрель, сардини), як частина щоденного раціону знижує ризик захворювань серця й запобігає запаленням.

лосось

 

 

 

 

Вода

Зволоження та достатня кількість води в організмі зменшує ризик утворення тромбів. Це також допоможе вам почуватися молодшими, адже утримуватиме енергію на високому рівні.

Вода

Ягоди

Полуниці, чорниці, малина — це все потужні джерела антиоксидантів, які бережуть вас від хвороб, шо загрожуються життю.

Ягоди

Часник

Так, часник не дуже приємно впливає на свіжість вашого подиху, але його фітохімічні компоненти можуть зупинити формування канцерогенних утворень у вашому організмі. 

часник

Оливкова олія

Мононенасичені жири оливкової олії пов’язують зі здоров’ям мозку та серця, а також запобігання раку. Окрім того, дерматологи кажуть, що жінки, котрі вживають оливкову олію, мають менш ушкоджену шкіру й менше зморшок.

оливкова

Китайська листова капуста

Згідно з дослідженням університету Вандербільта, мешканці Китаю, що пережили рак молочної залози й споживали овочі сімейства хрестоцвтіних, як китайська листова капуста, мали менший ризик смерті або рецидиву.

Bok-Choy

Авокадо

Якщо ваш рівень холестерину потребує допомоги, прислухайтеся: авокадо допоможе зменшити шкідливий LDL холестерин в організмі й одночасно збільшити рівень корисного HDL холестерину.

avakado-plod

Помідор

Немає кращого джерела антиоксиданту лікопену, ніж гарні червоненькі помідорчики.

помідор

Боби

Це ваш перший вибір при пошуку рослинних білків. Білки також багаті на клітковину, у них малий вміст жиру, а ще вони містять більше корисних речовин на грам, ніж будь-який інший продукт.

боби

Цільні зерна

У дослідженні, у якому взяли участь понад 40 тисяч жінок, ті, що їли багато зернових, мали на 31% менший ризик померти від хвороб (окрім раку та вад серця), аніж ті, що в дієті на зернові уваги не звертали.

цільні зерна

Червоне вино

Результати досліджень щодо впливу на здоров’я вина та іншого алкоголю суперечливі, але одне ми знаємо точно: невеличка кількіть червоного вина в кінці дня допоможе зменшити стрес, що добре для загального самопочуття.

вино

Листова зелень

У дослідженні дорослі середнього віку, що з’їдали чашку приготованої зелені щодня мали вдвічі манше шансів померти в найближчі 4 роки, ніж ті, хто цього не робив.

зелень

Чай

Зелений чай зменшує ризик хвороб серця та декількох видів раку.

чай

Кава

Так, ваша ранкова кава може продовжити вам життя. Дослідження показали, що кава знижує ризик захворіти хворобами Альцгеймера та Паркінсона. А дослідження 2012 року довели, що люди, котрі п’ють каву, зазвичай живуть довше.

кава

Чорний шоколад

1999 року в Гарварді в дослідженні взяли участь 8000 учасників. Ті, що їли чорний шоколад тричі на місяць, жили на рік довше за тих, хто не їв шоколаду.

шоколад

Горіхи

Горіхи можуть стати найкориснішим вашим перекусом, адже вони містять корисні для серця жири, білки, клітковину, вітаміни та мінерали.

горіх

Червона капуста

Цей яскравий овоч сприяє здоров’ю мозку та захищає від раку.

rfgecnfДжерело: Health