Новости OLX

Час працювати: як і скільки можна заробити на новорічні свята

23 декабря 2015   
 258
Час працювати: як і скільки можна заробити на новорічні свята

Новорічні свята – це не лише час радості та веселощів. Для деяких українців – це ще й час додаткового заробітку. Багато компаній потребують додаткового персоналу. Найбільш активно шукають тимчасових працівників торговельні компанії та магазини. Як і скільки можна підзаробити на Новий рік, проаналізували в OLX.

Найбільше пропозицій – від роздрібних компаній. Так, у Києві мережа супермаркетів шукає пакувальників товарів у свої магазини по всьому місту. Потрібні люди від 18 років, ввічливі й товариські. В обов’язки пакувальника входить допомога покупцям в упаковці товарів на касі й привітання з наступаючими новорічними святами. Працювати потрібно по декілька годин протягом 3 днів з 29 по 31 грудня. За 22 години роботодавець пропонує 340 грн.

Упаковщик товаров_Киев

Примітно, що в регіонах за таку ж позицію готові платити менше. Вакансія пакувальника відкрита і у Вінниці,  там зарплата складе 225 грн.

А деякі київські роботодавці готові наймати й жителів інших регіонів, при цьому обіцяють допомогу з житлом у столиці на час роботи.

У Вишневому Київської області супермаркет шукає помічників у викладці товару. Від уважних та відповідальних працівників потрібно виставляти товар на полиці та брати участь у переобліку. Зміна триває з 10:00 до 20:00. За кожну годину роботодавець обіцяє оплату 17 грн. Зарплата буде виплачуватися щотижня.

У Житомирі на тимчасову роботу в гіпермаркет приймають касирів. Там працівникам готові платити 20 грн на годину при зміні з 12:00 до 22:00. Є можливість працювати з с 21 по 31 грудня. При цьому обов’язковий досвід роботи.

Можна знайти заробіток у якості продавця у вуличному наметі. За 1 годину роботи в Києві (продаж їжі та напоїв) можна заробити 15 грн + 2% від каси, якщо виручка перевищить 700 грн. Працювати доведеться і вдень, і вночі.

Є підробіток і для охоронців. За зміну охоронцю обіцяють платити 350 грн.

У Харкові потрібні роздавальники листівок. За день роботи можна отримати 150 грн. Тимчасова вакансія кур’єра відкрита в Херсоні. Цікава пропозиція є в Одесі: «Великий виробник хлібобулочних виробів нашого регіону «Одеський коровай» оголошує обмежений набір на підробіток для виконання простих робіт на період святкування новорічних та різдвяних свят с 1 січня по 6 січня 2016 р.»

 Одесса_хлеб

Розважальні заклади шукають працівників на свої новорічні вечірки. Фотографу за 2 години роботи в новорічну ніч у київському ресторані готові заплатити 1000 грн.

Фотограф

Кальянщик у столиці за зміну може отримати 250 грн + 10% від продажів. У Закарпатській області в Хусті в ресторан потрібні музиканти для зустрічі Нового року, а також на 2 й 7 січня. Обіцяють заплатити від 1000 грн.

Музыканты

У Житомирі на роботу готові взяти бармена-універсала.

Компанії з організації заходів терміново набирають аніматорів для участі в новорічних святкуваннях, а також ведучих. Такі пропозиції є практично в кожному обласному центрі. А в Києві ведеться набір дівчат-аніматорів для роботи в промо-акціях, котрі будуть проводитися на Михайлівській площі в столиці з 19 грудня до 16 січня. Дівчата повинні мати світле волосся та зріст від 165 см. Заявлена зарплата – 4-6 тис. грн.

Аниматоры на Михайловскую пл

А можна не лише підзаробити, але й долучитися до хорошої справи. Так, шукають Діда Мороза для привітання в будинку престарілих у Київській області. За 30 хвилин роботи Діду Морозу готові платить 250 грн.

В дом престарелых