Пресс - релизы

Тренуємось вдома: скільки коштує облаштувати домашній спортивний зал у Львівській області

16 марта 2016   
 118
Тренуємось вдома: скільки коштує облаштувати домашній спортивний зал у Львівській області

Настав час підготовки до літнього сезону. Сьогодні існує безліч альтернатив тренажерному залу. Облаштувати власний можна і вдома, скориставшись пропозиціями користувачів, наявними в інтернеті. Ми розглянули онлайн-сервіс оголошень OLX, де в розділі “Спорт, відпочинок” зібрано більше 15 000 пропозицій тільки у Львівській області, та зробили добірку найдоступнішого спортивного інвентаря.

Фітнес вдома: з чого почати?

Заняття в домашніх умовах — найзручніша можливість здобути та підтримувати бажану форму. Для початку слід обрати комплекси для загальних вправ. Килимок для йоги — найпростіше і одне з найбільш корисних придбань для дому. Коли зовсім тепло, заняття можна перенести на вулицю. Головне знайти підходяще місце, поближче до природи. Коштуватиме килимок від 96 гривень.

1

Гантелі (від 25 грн) правильно обирати відповідно до ваги і зросту. Це найбільш доступний інвентар, чим більша вага гантелі – тим вона дорожча. Звісно, краще мати кілька комплектів для чергування навантажень. Також для подібних вправ можна придбати настінний турнік (від 260 грн) або  еспандер (від 295 грн). Навантаження від останнього нітрохи не менше, але на відміну від турніку, він займає менше місця в квартирі.

Аеробні тренування

Аеробний фітнес направлений на тренування серцево-судинної системи. Регулярні вправи дозволять тримати себе в тонусі та хорошому настрої. Базовий тренажер для таких занять вдома — це бігова доріжка (ненова коштує від 2 000 грн). У тому ж ціновому діапазоні є схожий тренажер — орбітрек, який дозволяє підходити до тренувань більш комплексно. Ненова модель буде коштувати навіть дешевше за доріжку — від 1 600 гривень.

2

Для аеробних занять з акцентом на м’язи ніг, можна також використовувати велотренажер (від 700 грн). Деякі моделі настільки компактні, що їх можна поставити навіть в офісі. На OLX пропонують безліч різних модифікацій, які відрізняються розмірами та програмами навантажень. Також особливою популярністю користується так званий “лег меджик” — тренажер для ніг, що розрахований розробку більш інтенсивні тренування. Крім того, цей тренажер дозволяє попрацювати і над м’язами пресу. Сьогодні у Львівській області його пропонують придбати від 500 гривень.

Якщо вам більше до вподоби перевірені часом варіанти, цілком підійде звичайна скакалка (від 25 грн). До того ж вона дозволяє добре розігрітися перед силовими тренуваннями.

Вправи для преса

Запорукою ефективних тренувань м’язів преса є декілька простих правил: правильне розподілення та поступове збільшення навантаження, регулярність, розтяжка після занять. Що стосується комплексів вправ та виду тренування, тут все залежить від уподобань: стандартний тренажер для м’язів живота — найбільш простий, і в той же час дозволить задіяти різні групи м’язів. Його мінімальна вартість складає 340 грн. А ще він не займає багато простору в квартирі. Для більш динамічних вправ слід обрати акупунктурний обруч хула-хуп (від 110 грн).

3

Комплексний підхід

Силовий тренажер (від 5 000 грн) дозволить тренувати м’язи рук, ніг і спини. Важливо пам’ятати, що починати необхідно з малої ваги та поступово нарощувати навантаження. Найбільш універсальний варіант для комплексних тренувань, як з вагою, так і без, — шведська стінка. Ми звикли вважати, що такий інвентар розрахований більше на дітей. Сьогодні це реальна можливість замінити більшу кількість різнопланового спортивного інвентаря вдома. А коштуватиме стінка від 1 000 грн.

Ще один популярний сьогодні варіант — TRX. Це особливий вид функціонального тренування, що встиг завоювати шалену популярність у всьому світі. Головний принцип роботи — використання ваги власного тіла за допомогою петель на стрічках з регульованою довжиною. Придумав такий тренажер офіцер ВМФ США Ренді Хетрік, який шукав спосіб підтримки фізичної форми у звичайних умовах. У Львівській області користувачі пропонують придбати TRX від 390 гривень.

Найбільш бюджетний та простий варіант — м’яч для фітнесу — фітбол. При бажанні дозволить замінити багато інших тренажерів та коштуватиме близько 242 грн.

Якщо ви хочете ґрунтовно підійти до питання фізичної підготовки до нового літнього сезону, варто обирати тренажери, що розраховані на комплексний ефект. Таким чином, мінімальна вартість домашнього спортзалу може скласти і 242 грн. Найбільше заощаджують любителі пробіжок на свіжому повітрі: достатньо придбати прості знаряддя на кшталт скакалки, гантелей та килимка для йоги. Головне, аби тренування були системними та приносили задоволення.