Пресс - релизы

Тренуємося вдома: скільки коштує облаштувати домашній спортзал в Запорізькій області

16 марта 2016   
 118
Тренуємося вдома: скільки коштує облаштувати домашній спортзал в Запорізькій області

Прийшов час підготовки до літнього сезону. Але коли за вікном — сирість та сірість, а в спортзалі вранці і ввечері черги на бігову доріжку, то треба шукати запасні шляхи. У пошуках вигідних пропозицій ми дослідили найбільший онлайн-сервіс оголошень OLX і підшукали оптимальні варіанти для домашніх тренувань в Запорізькій області.

Фітнес вдома: з чого почати?

Від простого до складного. Килимок для йоги (від 100 грн) — одне з найбільш корисних придбань на старті. Його можна використовувати для розминки, розтяжки, дихальних вправ і медитації. А коли стане досить тепло, заняття можна перенести на вулицю. Головне — знайти підходяще місце, ближче до природи.

Вправи для рук

Гантелі для фітнесу (від 75 грн) слід вибирати виходячи з ваги і росту. Краще, звичайно, мати кілька комплектів для чергування навантажень. Додатково можна придбати настінний турнік (від 190 грн) або легкий еспандер (від 130 грн), ефект від нього нітрохи не менше.

1

Аеробні тренування

Аеробний фітнес — це корисні тренування для серцево-судинної системи. Регулярні заняття дозволять тримати себе в тонусі та гарному настрої. Базовий тренажер для таких занять — це звичайно ж бігова доріжка (ненова модель коштує від 2 000 грн). У тому ж ціновому діапазоні можна придбати орбітрек (неновий від 1 800 грн), який використовують для більш комплексного тренування.

2

Для аеробних занять з акцентом на м’язи ніг вибір варто зробити на користь велотренажера (міні-модель від 950 грн). Також особливою популярністю користується так званий “лег меджик” — тренажер для ніг (від 500 грн), за допомогою якого можна тренувати також м’язи стегон і преса.

3

Якщо вам досить ранкових пробіжок, можна урізноманітнити тренування вправами зі скакалкою (від 60 грн). Тим більше це дозволяє добре розігрітися перед силовими тренуваннями.

Вправи для преса

Запорукою ефективності вправ на прес служить дотримання декількох базових правил: регулярні заняття, поступове збільшення навантаження, розтяжка після вправ. Стандартний тренажер для м’язів живота буде коштувати мінімум 200 гривень. Він також дозволяє задіяти додаткові групи м’язів. Деякі тренажери можна виготовити за індивідуальним замовленням, наприклад, ролик гімнастичний (від 150 грн). Для більш динамічних вправ добре себе зарекомендували акупунктурні розбірні обручі хула-хуп (від 150 грн).

Комплексний підхід

Силовий тренажер дозволить в домашніх умовах ефективно тренувати м’язи рук, ніг і спини. Важливо пам’ятати, що краще починати з малої ваги. Нова модель коштуватиме від 4 500 гривень. Простіший, але не менш ефективний варіант — шведська стінка (від 799 грн) або тренажери TRX, які особливо популярні серед користувачів OLX. Головний принцип роботи цих тренажерів — використання ваги власного тіла. Найбільш бюджетний варіант в даній категорії — еспандер для фітнесу (від 80 грн), який також дозволить замінити багато інших тренажерів.

4

Якщо ви хочете ґрунтовно підійти до питання, варто вибирати тренажери, розраховані на комплексний ефект. Так, мінімальна вартість домашнього спортзалу може становити 799 гривень. А якщо вам подобаються пробіжки на свіжому повітрі, в хід підуть скакалки, гантелі і килимок для йоги. Головне, щоб тренування були системними і приносили задоволення.