Пресс - релизы

Готуємося до іспитів: скільки коштують послуги репетиторів у Львівській області

12 апреля 2016   
 155
Готуємося до іспитів: скільки коштують послуги репетиторів у Львівській області

Традиційно попит на репетиторство збільшується ближче до кінця навчального року. При цьому, в мережі величезна кількість різноманітних оголошень: від підготовки до ЗНО до навчальних університетських програм. За допомогою сервісу оголошень OLX ми вирішили дослідити, послуги яких викладачів найбільш популярні, і яка вартість таких занять сьогодні.

Яких репетиторів шукають найчастіше?

У розділі «Освіта та спорт» у Львівській області на OLX доступно близько 1 000 пропозицій, саме тут користувачі шукають та залишають оголошення з репетиторства. Найбільше пропозицій представлено у Львові – 83,5%. На Дрогобич, Стрий, Трускавець та Червоноград разом припадає близько 7,5%. Варто сказати, що кількість оголошень і пошукових запитів «репетитор» лише в березні 2016 року зросла на 5,6% по всій Україні. При цьому, найпопулярніший у Львівській області – “репетитор з англійської мови”, 49,4% запитів. Серед найбільш затребуваних також наступні предмети: математика (33,7%), німецька мова (6,2%), хімія (3,5%), фізика (1,6%), українська та польська мови (1,6%).

info_ua

Яка середня ціна на послуги репетиторів у Львівській області?

Розглянемо розцінки репетиторів з екзаменаційних предметів. Зокрема, замовити послуги репетитора з української мови та літератури в середньому коштують 100 грн за академічну годину, тобто 90 хвилин. Послуги репетитора з історії України знаходяться в тому ж ціновому діапазоні – 75 гривень за годинне заняття. Сюди ж можна віднести й іноземні мови, наприклад, вартість послуг репетитора з англійської (до ЗНО) становить 110грн/година. Втім, заняття з творчих предметів коштують трішки дешевше, у 50 гривень обійдеться годинний урок репетитора з гри на фортепіано. Як правило, вартість послуг репетитора залежить не стільки від предмета, скільки від досвіду викладача та міста. Заняття з англійської у Дрогобичі коштуватиме на 30% дешевше, ніж у Львові. Також заощадити можна, якщо користуватися послугами студентів. Заняття з репетитором для школярів коштуватиме близько 50 грн/година. Користувачі також пропонують послуги і в вузькоспеціалізованих напрямках. Наприклад, репетитор з петриківського розпису пропонує уроки від 50 гривень за годину.

Заняття по Skype

Досить нова послуга – уроки по скайпу. Якщо врахувати, що сьогодні готуватися до іспиту без комп’ютера значно складніше, такий формат має свої суттєві переваги. Онлайн-уроки давно популярні в Європі та США, адже відкривають нові можливості. По-перше, можна знайти викладачів з тих дисциплін, яких не має в рідному місті. А по-друге, знизити витрати на поїздки і відповідно заощадити на навчанні. Вартість подібних занять залежить також від специфіки предмета та рівня викладача. Ціна заняття з репетитором з німецької по Skype складе 50 гривень за годину. В той час як репетитор з англійської коштуватиме близько 25 гривень за півтори години заняття.

Іспити тільки одна з причин звернутися до послуг репетиторів. Сьогодні користувачі охоче діляться не тільки речами, а й знаннями. На OLX у Львівській області можна знайти викладачів з англійської, німецької, французької та навіть репетитора з івриту. Даний огляд включає найбільш популярні запити на OLX. У підсумку, найбільш затребуваними напрямами, як у Львівській області, так і по Україні, є іноземні мови та математика. Що стосується вартості – як правило, вона визначається рівнем кваліфікації викладача та географічним фактором. У середньому ціни на заняття з репетитором починаються від 50 гривень за годину.