Новости OLX

Міжнародний день шахів: як приємно здивувати шахіста

20 июля 2016   
 57
Міжнародний день шахів: як приємно здивувати шахіста

20 липня, починаючи з 1960 року, цінителі шахів відзначають Міжнародний день шахів. Свято не дуже популярне, однак для шахістів усе ж досить важливе. Як здивувати інтелектуалів подарунком – цікавилися в OLX.

Найдорожчим сюрпризом можуть стати діамантові шахи вартістю $3,5 млн. Сертифікати якості продавець із Миколаєва готовий надіслати за запитом.

Бриллиантовые

Авторські шахи вартістю 200 тис. грн продають у Рівному. Їх особливість у тому, що «на кожній фігурі висічена мудрість віків». Фігури виконані з ебоніту й дерева.

Авторские

Китайські колекційні шахи пропонує Світлана з Києва. Набір привезений з Китаю 1950 року й оцінений у $2,5 тис. Фігури виготовлені з кераміки. За словами автора, «нема жодного схожого обличчя в солдатика». Шаховий ящик дорого інкрустований китайськими мотивами.

Китайские

Для любителів стилю хай-тек також знайдуться підходящі  шахи. Ексклюзивний набір «Розвідний міст» можна придбати за 50 тис. грн. У ньому скляні стулки відкриваються по механізму розвідного моста. Шахові фігурки для одного гравця виконані з цінної африканської породи дерева “Венге” з інкрустацією лакованою латунню. Шахові фігури для другого гравця виготовлені з цінної породи дерева “Ясен” з інкрустацією нержавіючою сталлю.

Разводной мост

«Дуже древні» шахи з каменю пропонують за 30 тис. грн у Кривому Розі. Дошка виконана з кераміки, а фігурки нагадують зображення шумерів. Шахи були привезені з Німеччини 1945 року як трофей.

Камень

А власників приватних осель можна порадувати вуличними шахами, котрі можна розмістити у дворі. Фігури висотою 38-80 см виконані з натурального дерева. Вартість набору — $1200.

Уличные

Навіть вишуканих інтелектуалів можна приємно здивувати до свята. Для цього не потрібно ходити антикварними лавками й салонами. Оригінальні пропозиції дуже швидко можна знайти в мережі.