Новости OLX

iPhone і китайські смартфони – найпопулярніші серед українців

28 июля 2016   
 243
iPhone і китайські смартфони – найпопулярніші серед українців

Аналітики OLX підготували рейтинг найпопулярніших мобільних телефонів в Україні за даними 2016 року. Як і раніше, найбільш популярними є моделі компанії Apple. Серед нових пристроїв користувачі активно почали цікавитися китайськими смартфонами.

За підсумками 2015 року найпопулярнішими брендами серед інтернет-користувачів стали Apple, Samsung, Lenovo, Nokia та HTC. Згідно з даними за перше півріччя 2016, у п’ятірці лідерів відбулися деякі зміни. Минулорічний лідер — Apple  — сьогодні практично всього лиш трохи популярніший за китайські телефони. На продажі мобільних пристроїв Apple припадає 29,5% від загальної кількості закритих угод, а на моделі китайських телефонів ¾ 25,1%. У ТОП-5 входять бренди Samsung (13,1%), Lenovo (19,9%) і Nokia (6,8%). Телефони марки HTC, що замикали п’ятірку лідерів у 2015, сьогодні опустилися на декілька позицій, їх продажі склали всього 2,9%.

Незважаючи на те, що телефони бренду Apple все ще лідирують (31% покупок від загальної кількості закритих угод по перших десяти моделях в рейтингу) і серед вживаних пристроїв, переваги користувачів щодо дещо змінилися. Якщо в минулому році до ТОП-5 входили марки Nokia, Samsung, HTC та Lenovo, то в 2016-му телефони HTC змістилися на шосте місце та поступилися новачкам у рейтингу ¾ моделям китайських виробників. Число продажів останніх склало 7,4%. У свою чергу, Samsung став другим (17,5%), випередивши Nokia (14,7%). Пристрої Lenovo посідають четверту сходинку за популярністю в топі й складають 9,5% від загальної кількості закритих угод.

07.28_смартфони_укр

У рубриці «Мобільні телефони» на сервісі OLX в Україні доступно більше 160 тисяч оголошень з моделями різноманітних марок. Збільшення попиту на китайські марки телефонів стало головною тенденцією року. Завдяки своїй багатофункціональності та відносно невисокій ціні все більшої популярності на ринку набирають пристрої Xiaomi, Doogee, Huawei, Nomi тощо.

Майже новий восьмиядерний смартфон  Xiaomi redmi 2 note можна придбати всього за 2 200 грн. Серед характеристик гаджета — підтримка двох SIM-карт, 3D-екран і 3D-камера.

1

Також на онлайн-ресурсі можна придбати китайський телефон Doogee dg За мобільний пристрій зі всіма комплектуючими продавець просить всього 1 800 грн.

2

Модель Huawei Y511 може стати вашою лише за 800 грн. За словами продавця, телефон дуже добре тримає батарею, що є безумовним плюсом.

 3

Смартфон Nomi i500 Sprint у хорошому стані без дефектів можна придбати за 1 400 грн.

 4