Новости OLX

День захисника України: вибираємо подарунок онлайн

10 октября 2016   
 327
День захисника України: вибираємо подарунок онлайн

Третій рік поспіль на Покрову, 14 жовтня, відзначається не лише День українського козацтва, а й День захисника України. Він став своєрідним аналогом 8 Березня і вже традиційно вважається чоловічим святом. Інтернет-користувачі готові допомогти один одному з цікавими подарунками. Як свідчить дослідження аналітиків найбільшого ресурсу оголошень OLX, оригінальних варіантів достатньо, а бюджет стартує від кількох десятків гривень.

Поєднайте військову тематику з гастрономічними радощами й здивуйте представників сильної статі танком із цукерок, що пропонується в інтернеті за ціною від 300 грн. З солодощів виготовляються й інші предмети на цю тему — гармати, погони й пістолети коштують від 60 грн. Потішити знайомих і близьких чоловіків допоможе й шоколад в оригінальних обгортках: «Справжньому мужчині», «Коханому чоловікові» або «Твій чоловічий день. Сьогодні тобі можна все», вартість такого — від 60 грн.

OLX Men's Day_1

До вибору подарунка можна поставитися й інакше. Іще однією традиційно «чоловічою» розвагою вважається лазня, тому варто розглянути відповідні аксесуари. Шапочки й капці з «маскулінною» вишивкою продають від 154 грн. Практичні хлопці порадіють функціональному браслету з паракорду, який стане не лише прикрасою, а й помічником туриста, мисливця чи спортсмена — на OLX його знайдете всього за 105 грн. В екстремальних умовах браслет із легкістю перетвориться в 3 метри мотузки. Окрім того, у ньому є функція свистка, компасу й ножа.

 OLX Men's Day_2

Нумізмати, колекціонери й любителі оригінальних подарунків оцінять монету до Дня захисника України — рідкісна нейзильберова п’ятірка пропонується за 130 грн. А напередодні холодів деякі чоловіки зрадіють «ісландському» презенту — в’язаній рукавиці для тримання келиха холодного пива за 200 грн. Іронії до подарунка поціновувачеві пінного напою додасть оригінальна конструкція з пива й наїдків у формі військової техніки — автор пропонує різні дизайни від 70 грн.

 OLX Men's Day_3

Увагу звертають і на різноманітну косметику. І не варто обмежуватися банальною пінкою для гоління, коли можна дати простір фантазії, наприклад, подарувати мило у формі зброї чи пляшок елітного алкоголю або з символікою культової гри World of Tanks — такі вироби  є за ціною всього-на-всього від 40 грн. І, певна річ, втілити в життя заповітну мрію чоловіків допоможе набір стильних (і, що важливо, однакових!) шкарпеток у подарунковій упаковці — шість пар віддають за 160 грн.

OLX Men's Day_4

Та хоч який подарунок чоловікові ви виберете, варто пам’ятати, що головне — увага, незалежно від форми, у якій її виявляють. В Україні це свято лише закріплюється в суспільній свідомості, тому варто зробити свій внесок у дотримання нової традиції та відзначити «день сильної статі», тим більше що ідей для подарунка у вітчизняному сегменті інтернету достатньо.