OLX та «Нова пошта» пропонують знижку 50% на доставку товарів з постоплатою

6 декабря 2016

OLX та «Нова пошта» запустили спеціальну пропозицію – знижку 50% на доставку з постоплатою для найпопулярніших товарів вагою до 5 кг, котрі продаються через OLX – одяг, взуття, дитячі товари, а також автозапчастини та велозапчастини. За кожну успішну доставку OLX нараховує продавцям на рахунок бонус 20 грн. для рекламування оголошень. Тепер доставка буде не лише безпечною, а й вигідною – як для покупців, так і для продавців.

 -50%

OLX і «Нова пошта» почали співпрацю в березні 2016 року. За 7 місяців на OLX було оформлено біля 600 тис. доставок. Зараз біля 200 тис. користувачів, публікуючи оголошення, готові пересилати свій товар з постоплатою з допомогою «Нова пошта».

 Доставка з постоплатою дає можливість отримувачу перевірити товар перед тим, як платити за нього. Якщо товар не відповідає очікуванням, покупець може відправити його назад, при цьому не втрачаючи свої гроші. Це виключає ризик шахрайства, пов’язаного з передоплатами.

Мешканці великих міст можуть використовувати такий тип доставки для економії часу.

Скористатися послугою може кожен користувач OLX, заповнивши форму «Доставка» онлайн прямо в своєму профілі. Тут необхідно надати інформацію про товар, контактні дані отримувача й відправника, суму постоплати, а також вказати, хто буде сплачувати за послуги. На етапі заповнення форми система автоматично рахує вартість послуги, включаючи знижку, якщо вона застосовується до товару, який пересилає продавець. Після заповнення форми потрібно роздрукувати або переписати присвоєний заявці номер та показати його оператору відділення при відправці товару. Протягом декількох хвилин після того, як продавець отримає оплату за товар, OLX поповнює його особистий рахунок на 20 грн.

Користувачам OLX доступні всі послуги й переваги клієнтів «Нова пошта»: система бонусів і знижок у програмі лояльності, функція SMS-інформування про відправку й  push-повідомлення в мобільному додатку.

*Знижка -50% діє на доставку товару. На послуги постоплати (відправлення грошей відправникові) знижка не поширюється.

Отправить на emaiПоделиться2

2 Replies to “OLX та «Нова пошта» пропонують знижку 50% на доставку товарів з постоплатою”

  1. Александр   •  07.12.2016 в 15:13

    У меня была ситуация, когда мошенник саша (александр александрович) юдин, ник sasha-55-55, тел 0993760860 и 0956287922 при осмотре пытался подменить товар. К счастью, подмена не удалась, однако мне пришлось оплачивать доставку в две стороны. Позже писал об этом т.н. «службе поддержки», но эти недоразвитые его даже не заблокировали!

  2. Nik   •  11.12.2016 в 00:21

    Продавец очень не порядочный продает бракованные запчасти. Купил у его распредвал Ваз оказался заклиненный попытался вернуть, стал морозится говорить что я должен оплатить полностью пересылку, в результате свой бракованный распредвал не забрал с почты, в общим мошенник, вот так выглядило его объявление Днепропетровск, Днепропетровская область, Амур-Нижнеднепровский Распредвал ВАЗ 2101 2102 2103 2104 2105 2106 2107 НИва тайга АвтоВАЗ Дн=авто и т.380 688 131665.

Добавить комментарий