Трьошка на Печерську як три на Оболоні: скільки коштує купити квартиру в Києві

835
Додати
до обраних
Поділитися

За півроку найбільше зросли в ціні однокімнатні квартири. Найбюджетніші варіанти продаються в Святошинському районі – близько $30 000. За ціною однокімнатної на Печерську ($106 000) можна купити три такі ж на Оболоні. Аналітики платформи OLX розповіли, скільки коштує житло в різних частинах Києва і як змінились ціни з початку року.

Вартість однокімнатних квартир в Києві коливається переважно в діапазоні $35 000-45 000, двокімнатних – $50 000-70 000, а трикімнатні продають за $65 000-95 000. Найдорожче житло в Печерському районі. За ціною трикімнатної квартири на Печерську можна купити, наприклад, три трикімнатні на Оболоні. Найбюджетніші варіанти житла в Святошинському та Деснянському районах. На Троєщині рекордно низькі ціни на трьошки – $41 000 в середньому.

OLX_Скільки коштує купити квартиру в Києві (2)

З початку 2019 року в порівнянні з другим півріччям 2018 ціни на квартири в Києві в середньому виросли: однокімнатні – на 8%, двокімнатні – на 4%, трьохкімнатні – на 2%.

У порівнянні з минулим півріччям найбільше підвищились вартості однокімнатних квартир в Шевченківському (26%), Дніпровському (13%) та Печерському (12%) районах. На такому ж рівні залишилась ціна тільки в Дарницькому. Але подорожчали не всі варіанти житла в Києві. Так, трьошки в Шевченківському та Деснянському районах, навпаки, стали дешевшими на 4% і 2% відповідно. В Дніпровському – ціни залишились на такому ж рівні. А в решті районів – вартість трикімнатних квартир виросла, максимальне зростання на Солом’янці – на 9%. Двокімнатні квартири не змінились в ціні тільки в Шевченківському районі. В інших – подорожчали. Найбільше зросла вартість в Солом’янському і Дніпровському районах – на 10%.

Якщо ви накопичили $30 000, можна вже купити квартиру в Києві – однокімнатну в Святошинському районі. А додавши до цієї суми ще $10 000, є можливість розглядати двійки в Святошинському.

Якщо вам дісталась трикімнатна квартира на Печерську, її можна продати за $200 000, купити дві трьошки й одну однокімнатну на Оболоні.

Загалом весною на платформі OLX можна було знайти більше 26 000 варіантів житла.

Як вам стаття?

Додати
до обраних
Поділитися
Як змінились за рік ціни на купівлю квартир

Як змінились ціни на купівлю квартир у найбільших містах України у 2023 році?

Ціни на купівлю нерухомості в Україні на первинному та вторинному ринках: що змінилося у 2023 ✔️ В яких містах України найбільше купують житло ✅ Читати подробиці ➤ Блог OLX.ua.