Легкі продажі: як OLX Доставка допомагає продавцю швидше закривати угоди

716
Додати
до обраних
Поділитися

Економія часу та безпека покупок стають головними пріоритетами в онлайн-торгівлі. Щоб гарантувати простоту угод та захистити всіх учасників процесу, ми запустили послугу OLX Доставка: зараз вона підключена більш ніж в 4 млн оголошень на платформі. Знання про сервіс та розуміння його користі допомагають продавцям і покупцям щодня здійснювати тисячі покупок і продажів. За даними платформи, в червні 2019 року користувачі закрили понад 112 000 угод за допомогою OLX Доставка.

Редакція блогу поговорила з керівником сектору голосової підтримки бізнес-клієнтів B2B Unit OLX Сергієм Іванишеним, який разом з командою менеджерів розвиває напрямок OLX Доставка. Він розповів, як послуга полегшує життя приватним продавцям і бізнесу.

1. Простота підключення

OLX Доставка – безкоштовна послуга, а її реалізація – дуже проста: вона включається автоматично, коли продавець створює нове оголошення (якщо товар відповідає вимогам послуги). Підключити її до вже існуючих публікацій можна кількома кліками: перейти в режим «Редагувати», встановити галочку навпроти OLX Доставка, а потім зберегти зміни.

2. Гарантії безпеки

OLX Доставка гарантує безпеку всім учасникам угоди. Як пояснює Сергій Іванишен, покупець може бути впевнений в тому, що йому прийде товар, його не обдурять і він не втратить гроші: продавець отримує оплату тільки після того, як людина огляне та забере товар у відділенні Нова Пошта. В результаті користувачі рішучіше роблять покупки на OLX, що позитивно впливає на кількість продажів.

«Ми завжди звертаємо на це увагу покупців. Якщо людина хоче укласти безпечну угоду, вона може сама попросити власника товару підключити OLX Доставка, якщо той її ще не активував. Це автоматично перетворюється на перевагу для останнього, адже покупка, швидше за все, відбудеться», – пояснює Сергій Іванишен. Прохання включити послугу – ознака того, що покупець прийняв рішення та налаштований серйозно.

Крім того, з фінансовим партнером UAPAY дані карт продавців та покупців повністю захищені: з UAPAY працюють такі міжнародні компанії, як VISA і Mastercard.

3. Економія часу

Коли продавець використовує OLX Доставка, комунікація з клієнтами значно скорочується і процес продажу проходить швидше. Якщо не брати до уваги обговорення характеристик товару, відпадає необхідність у переписці про розмір передоплати і гарантії оплати, уточненні даних відправки, номера картки.

Як пояснює Сергій Іванишен, після того, як продавцю приходить замовлення з OLX Доставка, йому потрібно ввести в особистому профілі такі дані: ПІБ та номер картки для зарахування коштів. Система автоматично «підтягує» цю інформацію під час наступних угод. Крім того, продавцю потрібно прийти на пошту лише раз – щоб відправити товар. А гроші за нього він отримає онлайн на картку протягом 2-х годин після того, як покупець огляне та забере покупку в відділенні Нова Пошта.

4. Спрощення продажів

При підтвердженні покупки в особистому профілі продавця автоматично формується номер експрес-накладної Нова Пошта (номер ЕН), який відразу ж бачить покупець. Також достатьного назвати його менеджеру відділення Нова Пошта, щоб відправити товар: не потрібно озвучувати особисті дані та чекати трекінг-код для відстежування товару.

5. Жодних додаткових витрат

Чого найбільше боїться продавець? Згідно з аналітикою OLX, найбільші ризики пов’язані з поверненням товару: він може не сподобатися або клієнт взагалі за ним не прийде. У результаті продавець може втратити гроші через пересилання товару в обидві сторони. З OLX Доставка такого не станеться: продавець не витрачає ні копійки на доставку та повернення.

«Після натискання кнопки «Купити з доставкою» покупець оплачує товар, включаючи витрати на доставку, комісію банку та платіжної системи (до речі, до 31.10.19 можна купувати товари з OLX Доставка без комісії за переказ коштів – ред.). Це вже зобов’язує його прийти до відділення Нова Пошта, – розповідає Сергій Іванишен. – Навіть якщо угода з якихось причин не відбулася, витрати на повернення товару OLX бере на себе. Продавець не зазнає фінансових втрат».

Текст: Олена Колесник

Поділитися
Додати
до обраних
«Мрію, щоб в Україні було більше свого виробництва»: як Skipper продає на OLX під час війни

«Мрію, щоб в Україні було більше свого виробництва»: як Skipper продає на OLX під час війни

Підприємець розповів, які вироби мають найбільший попит під час війни та за рахунок чого можна масштабувати бізнес у найближчому майбутньому.