Новини OLX

OLX став партнером кампанії із захисту прав споживачів фінпослуг, яку проводить Нацбанк

5 Березня 2021   
 154
OLX став партнером кампанії із захисту прав споживачів фінпослуг, яку проводить Нацбанк

Стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія із захисту прав споживачів фінансових послуг «Знай свої права», яку проводить Національний банк у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини.

Мета кампанії – покращити обізнаність громадян про права та обов’язки під час користування фінансовими послугами.

У рамках інформаційної кампанії #ЗнайСвоїПрава Національний банк спільно з партнерами розповідатиме українцям, які вони мають права як споживачі фінпослуг та куди звертатися у випадку їх порушення.

OLX став партнером кампанії із захисту прав споживачів фінпослуг, яку проводить Нацбанк

«Є чимало причин, чому українці з пересторогою користуються фінансовими послугами або не користуються ними взагалі. Це і пережиті кризи, і негативний споживацький досвід, і недостатня обізнаність про переваги користування фінансовими продуктами. Національний банк сьогодні має подвійну мету. Перша – встановити додаткові вимоги до фінустанов, які забезпечать їх прозорість щодо вартості послуг та добросовісну поведінку стосовно споживачів. Друга – сприяти ліпшій фінансовій обізнаності самих українців. Це обов’язкові складові для підвищення захищеності споживачів фінпослуг, а також для більшої залученості громадян до фінансової системи та активнішого користування послугами», – наголосив заступник Голови Національного банку Олексій Шабан.

OLX нагадує: у випадку будь-яких покупок чи продажів в інтернеті завжди тримайте в секреті PIN-код, тризначний номер на звороті картки (CVV), строк дії та баланс картки. Щоб вкрасти гроші з карток, шахраї використовують методи соціальної інженерії – коли особа переказує кошти самостійно або надає стороннім особам платіжну інформацію. Також важливо забезпечити неможливість отримання незнайомцями логінів, паролів, SMS-кодів від банку та іншої персональної інформації.

Кампанія проходитиме в березні-травні 2021 року в усіх регіонах України. Дізнатися більше інформації можна на спеціальному сайті «Знай свої права»: https://promo.bank.gov.ua/know-your-rights/