• Укр
  • Рус

Що нового на OLX: 4 оновлення, які допоможуть краще продавати й розвиватися на платформі

274
Додати
до обраних
Поділитися
Радимо почитати

Помилка JavaScript на OLXПомилка JavaScript на OLX

Завдання кожного бізнесу зараз – тримати економічний фронт. Саме тому ми в OLX активно працюємо, щоб постійно покращувати досвід користування платформою – як для покупців, так і продавців. Що ж у нас змінилося? Публікуємо добірку оновлень, які зроблять онлайн-угоди ще зручнішими та успішнішими, а просування на платформі – ефективнішим.

1. Більше деталей про купівлю з OLX Доставка

Користувачі попросили – ми зробили 🙂 Відтепер під час підтвердження купівлі з OLX Доставка продавці зможуть побачити, що угода відбувається з післяплатою під час отримання товару у відділенні Нової пошти.
Оновлення вже доступне на десктопі та в мобільній версії OLX.

2. Оновлення рейтингу успішності покупця

Щоби більшість угод завершувалися продажем, ми оновили відображення рейтингу покупця на платформі. Це вже працює на десктопі та в мобільній версії OLX.

Відтепер продавці бачитимуть, яка успішність купівель з OLX Доставка у їхнього потенційного клієнта – висока, середня чи низька (раніше вона позначалася цифрами у відсотках).

Нагадаємо: ми розраховуємо успішність купівель залежно від кількості тих, які протягом року завершилися отриманням товару у відділенні. Рейтинг покупця починає формуватися та регулярно оновлюється після п’ятої успішної угоди. До речі, якщо він низький, то в користувача зникає можливість купувати з OLX Доставка з післяплатою у відділенні Нової пошти.

Продавці, своєю чергою, бачитимуть рейтинг покупця лише на етапі підтвердження угоди саме з післяплатою. Водночас якщо рейтингу немає, це означає, що він ще не сформувався. Але продаж з OLX Доставка у будь-якому разі страхує від можливих проблем: якщо покупець не прийде за товаром або відмовиться від нього у відділенні, посилка повернеться до вас безкоштовно.

Детальніше про те, як працює рейтинг успішності покупця, – за посиланням.

3. Можливість обирати поштового оператора для OLX Доставка

Продавець може сам обрати, яким поштовим оператором надсилати замовлення на OLX: Новою поштою, Укрпоштою чи Meest (раніше можна було «вимкнути» тільки двох останніх операторів). Можна залишити як одного логістичного партнера, так і вибрати одразу всіх, щоб запропонувати покупцям всі варіанти доставки.

4. Сервіс для кращого просування оголошень

Ще одне оновлення для продавців, яке допоможе збільшити продажі на нашій платформі.

Відтепер у вашому профілі OLX поряд з кожним активним оголошенням буде повідомлення, якою рекламною послугою варто скоритатися, щоб отримати більше переглядів, і наскільки вони можуть зрости.

Щоб сформувати підказку, ми аналізуємо оголошення, а також категорію, в якій воно розміщене. Оновлення доступне на десктопі, в мобільній версії сайту OLX, а також у додатку для користувачів Android.

Як вам стаття?

Додати
до обраних
Поділитися
Помилка JavaScript на OLX

Помилка JavaScript на OLX

Іноді сайт OLX може видавати помилку з повідомленням, що у браузері вимкнено JavaScript. Що таке JavaScript? JavaScript — це мова програмування, завдяки якій вебсайти забезпечують …