• Укр
  • Рус

Що нового на OLX: 4 оновлення, які допоможуть краще продавати й розвиватися на платформі

144
Додати
до обраних
Поділитися

Завдання кожного бізнесу зараз – тримати економічний фронт. Саме тому ми в OLX активно працюємо, щоб постійно покращувати досвід користування платформою – як для покупців, так і продавців. Що ж у нас змінилося? Публікуємо добірку оновлень, які зроблять онлайн-угоди ще зручнішими та успішнішими, а просування на платформі – ефективнішим.

1. Більше деталей про купівлю з OLX Доставка

Користувачі попросили – ми зробили 🙂 Відтепер під час підтвердження купівлі з OLX Доставка продавці зможуть побачити, що угода відбувається з післяплатою під час отримання товару у відділенні Нової пошти.
Оновлення вже доступне на десктопі та в мобільній версії OLX.

2. Оновлення рейтингу успішності покупця

Щоби більшість угод завершувалися продажем, ми оновили відображення рейтингу покупця на платформі. Це вже працює на десктопі та в мобільній версії OLX.

Відтепер продавці бачитимуть, яка успішність купівель з OLX Доставка у їхнього потенційного клієнта – висока, середня чи низька (раніше вона позначалася цифрами у відсотках).

Нагадаємо: ми розраховуємо успішність купівель залежно від кількості тих, які протягом року завершилися отриманням товару у відділенні. Рейтинг покупця починає формуватися та регулярно оновлюється після п’ятої успішної угоди. До речі, якщо він низький, то в користувача зникає можливість купувати з OLX Доставка з післяплатою у відділенні Нової пошти.

Продавці, своєю чергою, бачитимуть рейтинг покупця лише на етапі підтвердження угоди саме з післяплатою. Водночас якщо рейтингу немає, це означає, що він ще не сформувався. Але продаж з OLX Доставка у будь-якому разі страхує від можливих проблем: якщо покупець не прийде за товаром або відмовиться від нього у відділенні, посилка повернеться до вас безкоштовно.

Детальніше про те, як працює рейтинг успішності покупця, – за посиланням.

3. Можливість обирати поштового оператора для OLX Доставка

Продавець може сам обрати, яким поштовим оператором надсилати замовлення на OLX: Новою поштою, Укрпоштою чи Meest (раніше можна було «вимкнути» тільки двох останніх операторів). Можна залишити як одного логістичного партнера, так і вибрати одразу всіх, щоб запропонувати покупцям всі варіанти доставки.

4. Сервіс для кращого просування оголошень

Ще одне оновлення для продавців, яке допоможе збільшити продажі на нашій платформі.

Відтепер у вашому профілі OLX поряд з кожним активним оголошенням буде повідомлення, якою рекламною послугою варто скоритатися, щоб отримати більше переглядів, і наскільки вони можуть зрости.

Щоб сформувати підказку, ми аналізуємо оголошення, а також категорію, в якій воно розміщене. Оновлення доступне на десктопі, в мобільній версії сайту OLX, а також у додатку для користувачів Android.

Як вам стаття?

Поділитися
Додати
до обраних
Врятуємо херсогнщину - благодійні установи і фонди

Врятуємо Херсонщину: разом ми дамба, яку не прорвати

Важко продовжувати жити далі, коли багато інших життів залишилися під водою на Херсонщині. Навіть уявити страшно, що відчували мешканці області, які евакуювалися звідти та проводжали …