Новости OLX

OLX запрошує всіх на новорічний Ярмарок добра

24 ноября 2014   
 60
OLX запрошує всіх на новорічний Ярмарок добра

Друзі! Свята наближаються! Запрошуємо мешканців та гостей Києва взяти участь у новорічному Ярмарку добра, котрий відбудеться 14 грудня в столичному НСК «Олімпійський». Участь безкоштовна!

Ярмарок добра

Ярмарок добра – це чудова нагода оновити свою оселю й підготуватися до святкування Нового 2015 року.

Уперше продавці та покупці OLX можуть зустрітися особисто, познайомитися та поспілкуватися. Продавці зможуть швидше розпродати свій товар. Покупці ж будуть мати змогу придбати необхідні речі, а також подарунки до Нового року.

Шановні продавці! Поспішайте зареєструватися на сайті http://yarmarok.olx.ua/ . Реєстрація триватиме до 10 грудня. Кожному продавцеві буде виділене місце з обладнанням, необхідним для презентації свого товару.

А всіх гостей Ярмарку, окрім цікавих і доступних товарів, будуть чекати конкурси, призи й святкова програма для всієї родини. Дітей будуть розважати аніматори в ігрових зонах. Дорослі після інтенсивного шопінгу зможуть розслабитися в кімнаті відпочинку. Відновити сили допоможе передноворічне меню, представлене на фудкорті, а відпочинок для душі забезпечать запрошені музиканти.

Ярмарок носить благодійний характер. За бажанням, продавці зможуть передати частину зароблених коштів для допомоги обласному будинку дитини в Боярці.

З нетрепінням чекаємо всіх на Ярмарку добра.

ПРИНОСЬТЕ СВОЄ ДОБРО!