Перша зарплата – $1000: скільки готові платити студентам

241
Додати
до обраних
Поділитися

Студентам у великих містах готові платити приблизно 7 000-10 000 грн в місяць. Робота в інтернеті на різних позиціях та промоутером виявилися найпривабливішими для молоді, на них припало 57% і 22% відгуків. Що пропонують роботодавці студентам на початку кар’єри і на яких позиціях можна отримувати $1000 – в аналітиці OLX Робота.

Молоде покоління віддає перевагу не лише проводити більшість свого часу онлайн, а і працювати там. Робота в інтернеті (наприклад, адміністратор сайту, сторінки в соціальній мережі) лідирує за кількістю відгуків від студентів, 57% – повідомляють аналітики OLX Робота. Найбільше в цих вакансіях пропонували 13 000 грн/місяць, найменше – 7 000 грн. Ще 22% оголошень, за якими активно зверталися студенти, передбачали роботу промоутером. Тут пропонували щоденну оплату праці в діапазоні від 400-800 грн.

Деякі роботодавці готові платити студентам на початку кар’єри більше 25 000 грн/місяць. Наприклад, менеджеру-замірщику натяжних стель на повний робочий день пропонували 20 000-30 000 грн, кур’єру їжі – 15 000-25 000 грн/місяць. Можна працювати оператором в call-центрі та заробляти від 7 000 до 25 000 грн.

Роботодавці лояльно відносяться до студентів і дають їм можливість поєднувати роботу з навчанням. Так, в останній місяць літа на платформі було 78% пропозицій із тимчасовою роботою і 60% з частковою зайнятістю. Широкий вибір і гнучкий графік приваблюють молодь – на такі вакансії вони відгукуються найчастіше. Результати показали, що серед 30-ти оголошень, за якими найбільше звертаються до роботодавців, 63% припало на тимчасову роботу, а з частковою зайнятістю всі 90%.

Якщо ви студент і навчаєтеся в Київській області, то роботу вам знайти простіше. В серпні 2019 кожна четверта вакансія була саме там. Ще 10% було у Харківській, а топ-3 закрила Дніпропетровська приблизно з такою ж кількістю пропозицій. Найскладніше почати кар’єру на Західній Україні. Виявилося, що студентів шукають найменше в Рівненській, Тернопільській та Івано-Франківській областях.

Цікаво, що зарплати у великих містах України не відрізняються. В середньому, у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та Львові студентам пропонують в діапазоні 7 000-10 000 грн за місяць.

OLX Робота_Що роботодавці пропонують студентам

Як вам стаття?

Додати
до обраних
Поділитися
Як не вигоріти під час пошуку роботи

Як не вигоріти під час пошуку роботи: лайфхаки від OLX

Як уникнути вигорання під час пошуку роботи: лайфхаки від OLX ✔️ Як залишитися мотивованими та стресостійкими ✅ Читати подробиці ➤ Блог OLX.ua.