Бухгалтерам та Instagram-фахівцям: кому найчастіше пропонують віддалену роботу

584
Додати
до обраних
Поділитися

Під час карантину до топу професій, яким найчастіше пропонують віддалену зайнятість на OLX Робота, увійшли Instagram-фахівці, офіс-менеджери, оператори, менеджери з продажів. Найбільше по Україні готові платити продавцям – 29,3 тис. грн на місяць.

За даними аналітики OLX Робота, пошукачі на карантині почали знаходити нові шляхи працевлаштування. Так, на платформі стали значно частіше шукати вакансії із можливістю робити це з дому. У квітні порівняно з лютим кількість запитів «віддалена робота» – зросла на 83%. Це спостереження може стати у пригоді працедавцям: ринок праці не стає на паузу, і українські пошукачі все ще знаходяться у пошуках омріяної посади, але хочуть мати можливість виконувати обов’язки віддалено.

Офіс-менеджери

Роботодавці теж підлаштувалися під нові умови ринку і в період обмежень стали більше пропонувати роботу онлайн та виконання послуг з дому. Найпопулярнішими за кількістю оголошень у квітні стали офіс-менеджери. У цьому місяці пропозицій для віддаленої роботи для них на OLX Робота стало майже вдвічі більше. Зазвичай до обов’язків, які потрібно виконувати, входять прийом дзвінків та електронної пошти, ведення документообігу. В середньому по Україні таким спеціалістам пропонували 10 тис. грн.

Оператори

Ще одна можливість – робота оператором. Обов’язки на цій посаді включають прийом чи здійснення дзвінків, онлайн-спілкування із клієнтами. Тому комфортно виконувати таку роботу віддалено. У квітні в порівнянні з лютим кількість оголошень з пошуку спеціалістів зросла більш як вдвічі, а оплата праці – в середньому 12,5 тис. грн.

Instagram-фахівці

Віддалену зайнятість роботодавці можуть запропонувати також Instagram-фахівцям. Йдеться про ведення акаунтів у соцмережі, роботу з контентом, написання постів. У квітні порівняно з лютим оголошень про їх пошук стало на 72% більше. В середньому за креативну роботу готові платити 19,5 тис. грн на місяць. Варто відзначити, що у квітні зарплата цих спеціалістів зросла на 2 тис. грн у порівнянні із останнім зимовим місяцем.

Менеджери з продажів

Працедавці також активізувалися у пошуку менеджерів з продажів: у квітні порівняно з останнім місяцем зими стали шукати їх на 42% частіше. З дому фахівці можуть легко контактувати з клієнтами й отримувати в середньому 12,5 тис. грн.

Бухгалтерам та Instagram-фахівцям: кому найчастіше пропонують віддалену роботу

Онлайн-адміністратори

Майже вдвічі побільшало шансів знайти роботу онлайн-адміністратором, адже таких оголошень на OLX Робота стало на 46% більше. Зазвичай до обов’язків входить модерація онлайн-сторінок та сайтів. Отримати за місяць фахівці можуть в середньому 22 тис. грн.

Диспетчери

Стабільною залишається кількість оголошень про пошук диспетчерів на дому – їм пропонують роботу з транспортом та у службах таксі. Платити готові в середньому 11,5 тис. грн на місяць.

Бухгалтери

На бухгалтерів – теж є попит. Пропозицій працевлаштування для них у порівнянні з лютим побільшало у 5,5 разів. Ведення обліку дистанційно – справа цілком реальна. За місяць цим спеціалістам пропонують в середньому 10 тис. грн.

Програмісти та копірайтери

До топ-10 віддалених вакансій вирвалися й дві професії, де роботодавці на OLX Робота ще у лютому не шукали фахівців, – це програмісти та копірайтери. Робота із програмним забезпеченням чи із текстами не вимагає фізичної присутності в офісі, тому цих фахівців закономірно стали більше шукати у квітні. При цьому першим за місяць в середньому пропонують 20 тис. грн, а іншим – 21,5 тис. грн.

Продавці

Із настанням карантину стали активніше набирати й продавців для роботи з дому. Якщо раніше – ще в лютому – на платформі їх не шукали, то у квітні вже можна було знайти пропозиції такої зайнятості із рекордною середньою зарплатою понад 29 тис. грн.

Поділитися
Додати
до обраних
Робота під час війни: де більше вакансій і що шукають кандидати

Робота під час війни: де більше вакансій і що шукають кандидати

Ринок праці продовжує відновлюватися. При цьому роботодавці готові не лише наймати співробітників, а й платити їм більше. Деталі – в аналітиці OLX Робота.

Дізнайтесь про найцікавіше

Підпишіться на розсилку повідомлень про нові статті у нашому блозі. Оберіть рубрику або декілька рубрик, що вас цікавлять, і ми надсилатимемо вам сповіщення після публікації нових матеріалів.

Обіцяємо: це не буде занадто часто!