OLX Нерухомість: система Atlastock більше не підтримуватиметься

1054
Додати
до обраних
Поділитися

Важлива новина: з 15 липня 2020 року система Atlastock підтримуватися не буде. Ми не можемо гарантувати, що вона працюватиме без технічної підтримки, тому пропонуємо нашим користувачам протягом наступного місяця зв’язатися з менеджером OLX за безкоштовним номером 800205555 та замовити відключення із системи Atlastock.

Як альтернативу системі Atlastock пропонуємо переходити на рекламу об’єктів безпосередньо з OLX, а також користуватися усіма перевагами бізнес-сторінки та можливостями нового дизайну платформи.

Якщо для вас важливий розширений функціонал CRM, то є можливість зареєструватися до CRM-систем Plektan або RealtSoft, з якими вже налагоджена інтеграція та можна публікувати на OLX.

Клієнти Atlastock, які будуть вперше реєструватися у СRM-системах Plektan або RealtSoft, отримають 30 днів безкоштовного обслуговування, а надалі – 30% знижку на послуги Plektan та 35% знижку на послуги RealtSoft до кінця 2020 р. За деталями можна звернутися до представників цих CRM-систем.

Щоб підтримати бізнес наших клієнтів під час відключення від системи Atlastock, з 15.06.2020 до 31.07.2020 OLX надає 30% знижку на всі послуги (пакети оголошень та додаткові рекламні послуги) для тих облікових записів, які зареєстровані в Atlastock.

Поділитися
Додати
до обраних
Дочекалися! Безкоштовна OLX Доставка Новою поштою

Дочекалися! Безкоштовна OLX Доставка Новою поштою

З 25 липня до 25 серпня замовляйте на OLX та тотально економте на доставці Новою поштою.

Дізнайтесь про найцікавіше

Підпишіться на розсилку повідомлень про нові статті у нашому блозі. Оберіть рубрику або декілька рубрик, що вас цікавлять, і ми надсилатимемо вам сповіщення після публікації нових матеріалів.

Обіцяємо: це не буде занадто часто!