OLX Нерухомість: система Atlastock більше не підтримуватиметься

1314
Додати
до обраних
Поділитися
Радимо почитати

Помилка JavaScript на OLXПомилка JavaScript на OLX

Важлива новина: з 15 липня 2020 року система Atlastock підтримуватися не буде. Ми не можемо гарантувати, що вона працюватиме без технічної підтримки, тому пропонуємо нашим користувачам протягом наступного місяця зв’язатися з менеджером OLX за безкоштовним номером 800205555 та замовити відключення із системи Atlastock.

Як альтернативу системі Atlastock пропонуємо переходити на рекламу об’єктів безпосередньо з OLX, а також користуватися усіма перевагами бізнес-сторінки та можливостями нового дизайну платформи.

Якщо для вас важливий розширений функціонал CRM, то є можливість зареєструватися до CRM-систем Plektan або RealtSoft, з якими вже налагоджена інтеграція та можна публікувати на OLX.

Клієнти Atlastock, які будуть вперше реєструватися у СRM-системах Plektan або RealtSoft, отримають 30 днів безкоштовного обслуговування, а надалі – 30% знижку на послуги Plektan та 35% знижку на послуги RealtSoft до кінця 2020 р. За деталями можна звернутися до представників цих CRM-систем.

Щоб підтримати бізнес наших клієнтів під час відключення від системи Atlastock, з 15.06.2020 до 31.07.2020 OLX надає 30% знижку на всі послуги (пакети оголошень та додаткові рекламні послуги) для тих облікових записів, які зареєстровані в Atlastock.

Як вам стаття?

Додати
до обраних
Поділитися
Помилка JavaScript на OLX

Помилка JavaScript на OLX

Іноді сайт OLX може видавати помилку з повідомленням, що у браузері вимкнено JavaScript. Що таке JavaScript? JavaScript — це мова програмування, завдяки якій вебсайти забезпечують …