Здолаємо шахраїв граючи: OLX став офіційним партнером онлайн-гри «Zдолай шахрая»

3957
Додати
до обраних
Поділитися

Сьогодні стартувала антишахрайська онлайн-гра «Zдолай шахрая», яку розробила Асоціація ЄМА в рамках гранту від Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору». Головна мета – навчити українців основних правил безпеки безготівкових та онлайн-платежів.

OLX став офіційним партнером гри та буде сприяти підвищенню обізнаності про безпечні онлайн-покупки. Тепер кожен може стати експертом з кібербезпеки!

Опинитися у реальній шахрайській ситуації або дізнатися про актуальні загрози в інтернеті? Легко – завдяки грі «Zдолай шахрая», де у фановому форматі кожен зможе покращити власні навички кібербезпеки та захисту від більше ніж 80 видів платіжного та інтернет-шахрайства.

1. Навчайтеся «майстерності захисту» персональних та платіжних даних.

2. Дізнавайтеся, як убезпечити мобільну SIM-карту та фінансовий номер.

3. Створюйте наднадійні паролі.

4. Перевіряйте достовірність сайту та вчіться розпізнавати фейкові сайти-копії за кілька секунд.

5. Відрізняйте безпечні мобільні додатки від потенційно небезпечних.

6. Захищайтеся від фішингу, вішингу, скімінгу, романтичного та «дружнього» шахрайства.

Перші 3 000 гравців, які досягнуть рівня «Експерт», заробивши 11 200 або більше монет, та здолають шахрая «Продавайло» (#01), отримають знижку 90% на платні послуги та набори рекламних послуг для просування оголошень на платформі OLX. Знижка нараховується протягом п’яти робочих днів, термін дії – 30 днів. Користувач OLX може отримати заохочення лише 1 раз.

Проходьте гру на https://game.ema.com.ua, заробляйте бали та обмінюйте на приємні бонуси.

Не дамо шахраям жодного шансу!

Поділитися
Додати
до обраних

Як обрати репетитора для дитини

Навіщо потрібен репетитор? Як знайти репетитора? На що звертати увагу при виборі? Знайти відповіді на перераховані питання допоможуть поради фахівців на офіційному сайті блогу OLX.ua

Дізнайтесь про найцікавіше

Підпишіться на розсилку повідомлень про нові статті у нашому блозі. Оберіть рубрику або декілька рубрик, що вас цікавлять, і ми надсилатимемо вам сповіщення після публікації нових матеріалів.

Обіцяємо: це не буде занадто часто!