• Укр
  • Рус

OLX став партнером кампанії із захисту прав споживачів фінпослуг, яку проводить Нацбанк

183
Додати
до обраних
Поділитися

Стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія із захисту прав споживачів фінансових послуг «Знай свої права», яку проводить Національний банк у партнерстві з Уповноваженим Верховної Ради з прав людини.

Мета кампанії – покращити обізнаність громадян про права та обов’язки під час користування фінансовими послугами.

У рамках інформаційної кампанії #ЗнайСвоїПрава Національний банк спільно з партнерами розповідатиме українцям, які вони мають права як споживачі фінпослуг та куди звертатися у випадку їх порушення.

OLX став партнером кампанії із захисту прав споживачів фінпослуг, яку проводить Нацбанк

«Є чимало причин, чому українці з пересторогою користуються фінансовими послугами або не користуються ними взагалі. Це і пережиті кризи, і негативний споживацький досвід, і недостатня обізнаність про переваги користування фінансовими продуктами. Національний банк сьогодні має подвійну мету. Перша – встановити додаткові вимоги до фінустанов, які забезпечать їх прозорість щодо вартості послуг та добросовісну поведінку стосовно споживачів. Друга – сприяти ліпшій фінансовій обізнаності самих українців. Це обов’язкові складові для підвищення захищеності споживачів фінпослуг, а також для більшої залученості громадян до фінансової системи та активнішого користування послугами», – наголосив заступник Голови Національного банку Олексій Шабан.

OLX нагадує: у випадку будь-яких покупок чи продажів в інтернеті завжди тримайте в секреті PIN-код, тризначний номер на звороті картки (CVV), строк дії та баланс картки. Щоб вкрасти гроші з карток, шахраї використовують методи соціальної інженерії – коли особа переказує кошти самостійно або надає стороннім особам платіжну інформацію. Також важливо забезпечити неможливість отримання незнайомцями логінів, паролів, SMS-кодів від банку та іншої персональної інформації.

Кампанія проходитиме в березні-травні 2021 року в усіх регіонах України. Дізнатися більше інформації можна на спеціальному сайті «Знай свої права»: https://promo.bank.gov.ua/know-your-rights/

Поділитися
Додати
до обраних
«Переїжджайте» на українські платформи: пропозиція від OLX і Shop-Express

«Переїжджайте» на українські платформи: пропозиція для бізнесу від OLX і Shop-Express

OLX Україна та сервіс для створення інтернет-магазинів Shop-Express об’єднуються для відновлення та розвитку підприємництва в Україні.

Дізнайтесь про найцікавіше

Підпишіться на розсилку повідомлень про нові статті у нашому блозі. Оберіть рубрику або декілька рубрик, що вас цікавлять, і ми надсилатимемо вам сповіщення після публікації нових матеріалів.

Обіцяємо: це не буде занадто часто!