• Укр
  • Рус

Овочі, фрукти, риба, м’ясо, хліб: як зберігати продукти без холодильника

105
Додати
до обраних
Поділитися
Радимо почитати

Помилка JavaScript на OLXПомилка JavaScript на OLX

Якщо вимкнули електроенергію, зламався холодильник або взагалі немає до нього доступу, можна подовжити «життя »продуктів і без нього.

Овочі та фрукти

Більшість можна взагалі не зберігати в холодильнику. Покладіть в прохолодному місці (підлога, балкон) та запобігайте прямому потраплянню сонячного світла. Якщо фрукти починають псуватися – зваріть компот або варення. З овочів – рагу або законсервуйте.

Риба

Для зберігання підходить метод засолювання. Розробіть та приберіть вологу з рибного філе. Викладіть рибу в металеву ємність на соляну подушку, присипте зверху сіллю. Зберігайте в прохолодному темному місці. Перед вживанням філе потрібно вимочити. Ще один варіант – зробити рибні консерви.

М’ясо

Можна також засолювати або консервувати. Якщо на вулиці ще прохолодно, то обгорніть шматок м’яса папером, рушником і поставте в металевій ємності, що щільно закривається. Залиште у погребі або іншому холодному місці. Але так бажано зберігати лише добу.

Хліб

Можна засушити у духовці.

Молоко

Простоїть довше, якщо перекип’ятити з пів ложки соди на 3 л молока.

А ще підстрахувати себе у разі знеструмлення можна за допомогою паливного генератора.

OLX ЗНАЙ ДЕ

 

 

Як вам стаття?

Додати
до обраних
Поділитися
Помилка JavaScript на OLX

Помилка JavaScript на OLX

Іноді сайт OLX може видавати помилку з повідомленням, що у браузері вимкнено JavaScript. Що таке JavaScript? JavaScript — це мова програмування, завдяки якій вебсайти забезпечують …