Стало відомо, скільки отримують водії в Україні

1358
Додати
до обраних
Поділитися

10 000 грн у середньому платили водіям в Україні. Фахівцям за кермом найлегше було знайти роботу в столиці – там спостерігався найбільший дефіцит працівників за останнє півріччя. А ось в Чернівецькій області працевлаштуватися було складніше всього. Аналітична служба OLX Робота назвала зарплати водіїв різних категорій.

Середня зарплата водія в Україні за останні півроку склала 10 000 грн. Серед робочих спеціальностей це найпопулярніша професія – стверджують аналітики OLX Робота. За даний період на платформі компанії шукали більше 7 000 співробітників, які вміють крутити баранку.

Найбільш затребувані володарі прав категорії В. На них в цьому півріччі припало 60% всіх вакансій водіїв. На другому місці за популярністю серед роботодавців ті, хто за кермом вантажівок – 27%. З категорією D можна влаштуватися на автобус у 13% випадків.

Найбільше в Україні в останньому півріччі отримували водії вантажних автомобілів і машиністи на виробництві – 13 500 грн в середньому. Дохід таксистів, кур’єрів на авто й інших фахівців з категорією В склав 10 000 грн. Стільки ж отримували водії автобусів.

Зарплати водіїв

За кордоном середня зарплата фахівців за кермом за цей же період була майже у 4 рази більше. Українським водіям пропонували 37 000 грн.

Найбільший дефіцит власників прав спостерігався в столиці. 37% пропозицій надходило від київських роботодавців. В останньому півріччі водії також легко могли знайти роботу в Дніпропетровській області – 11% вакансій, Одеській – 9% і Харківській – 6%. А найскладніше було працевлаштуватися фахівцям з Чернівецького регіону.

Як вам стаття?

Додати
до обраних
Поділитися
Як не вигоріти під час пошуку роботи

Як не вигоріти під час пошуку роботи: лайфхаки від OLX

Як уникнути вигорання під час пошуку роботи: лайфхаки від OLX ✔️ Як залишитися мотивованими та стресостійкими ✅ Читати подробиці ➤ Блог OLX.ua.