Іграшки, одяг і книги: що замовляють і скільки готові витрачати українці на шопінг

818
Додати
до обраних
Поділитися

Напередодні Всесвітнього дня шопінгу мешканці України почали активніше купувати в онлайні – на 12% більше, аніж у вересні. Найбільше шукають сезонний одяг і взуття, ноутбуки, iPhone 11 та навіть кухні й мотоцикли. При цьому частіше замовляють, за даними OLX Доставка, – дитячий одяг та іграшки. В середньому українці витрачають по 700 грн на одну покупку в інтернеті. Цікаво, що з iOS-гаджетів частіше купують техніку, а з Android – одяг.

Протягом жовтня тільки на OLX українці замовили понад 401 тис. товарів у семи категоріях: дитячий світ, мода та стиль, транспорт, дім і сад, запчастини для транспорту, електроніка, хобі, відпочинок й спорт. Це на 12% більше, ніж у вересні.

Дитячий одяг та іграшки

Найбільш популярні товари для онлайн-покупців — дитячий одяг та іграшки. Протягом жовтня через OLX Доставка вони зробили майже 75 тис. замовлень предметів гардеробу для дітей (-1,5% у порівнянні з вереснем). Збори до школи завершилися, тому й на -21% стали менше купувати взуття для малюків і підлітків (32 тис. у жовтні), але на +20% збільшилося замовлення тематичних іграшок — якраз до Гелловіну (32 тис.).

Жіночий і чоловічий одяг

В активний сезон зміни гардеробу українці вже замовлять онлайн жіночий та чоловічий одяг — 57 тис. успішних угод. Витрачають в середньому 400 грн. У жовтні кількість таких замовлень зросла на 15%.

Книжки

У лідери потрапили й книжки. Їх купували понад 20 тис. разів, в середньому за 134 грн. Це на 60% більше замовлень, аніж було у вересні.

Кількість замовлень з OLX Доставка

Категорія Середній чек, грн Кількість замовлень
Дитячі товари 220 152 тис.
Одяг 480 92,1 тис.
Електроніка 650 57 тис.
Хобі, відпочинок і спорт 260 42,2 тис.
Дім і сад 340 32 тис.
Запчастини 460 27 тис.

Популярні пошукові запити

Водночас напередодні Всесвітнього дня шопінгу аналітики зафіксували сплеск пошукових запитів українців.

Список бажаних покупок в онлайні виглядає так:

– куртка – 286 тис. запитів;

– черевики – 217 тис.;

– пуховик – 171 тис.;

– кросівки – 150 тис.;

– диван – 134 тис.;

– кухня – 101 тис.;

– сукня – 98 тис.;

– ноутбук – 95 тис.;

– мотоцикл – 93 тис.;

– пальто – 91 тис.

Цікаво, що з iOS-пристроїв найчастіше шукають речі бренду Nike та Zara, потім за кількістю запитів – пуховики, черевики та телефони iPhone 11. Найпоширеніші запити користувачів Android-пристроїв не пов’язані із назвами брендів – це куртки, черевики, пуховик, кросівки та дивани.

Як вам стаття?

Додати
до обраних
Поділитися
Техніка для прибирання двору

Техніка для прибирання двору: що вигідніше купити, орендувати чи замовити клінінг

Техніка для прибирання двору: що вибрати ✔️ OLX Україна поділилась цінами та попитом на мийки високого тиску, газонокосарки, повітродувки ✅Читати подробиці ➤ Блог OLX.ua.