• Укр
  • Рус

Знижки від 50% та зміна лімітів: що нового в «Авто» та «Запчастинах для транспорту»

4195
Додати
до обраних
Поділитися

Рухаємося до перемоги! Розповідаємо, що нового для продавців у категоріях в «Авто» та «Запчастинах для транспорту».

Зміна лімітів

З 1 травня змінюється кількість безкоштовних оголошень:

  • в «Авто» приватні продавці та бізнес-користувачі зможуть розмістити – 5 безкоштовних публікацій;
  • у «Запчастинах для транспорту» безкоштовні оголошення доступні лише для приватних продавців – 10 публікацій (в рубриці «Транспорт на запчастини» – 1).

Водночас для середніх та великих бізнес-користувачів у нас є «Безлімітні пакети». Їхні ключові переваги: мегавигідна вартість особливо з урахуванням знижки від 50%, величезна кількість оголошень, можливість продавати запчастини на OLX в усіх областях України за однаковою ціною.

Продовження строку дії знижок

Знижки від 50% на все – триватимуть і надалі з 1 травня! Знижки діють на окремі розміщення, будь-які пакети оголошень, а також рекламні послуги на OLX.

Створюємо всі умови, щоб ви могли збільшувати продажі та успішно рухатися до нашої спільної перемоги. Стежте за вигідними пропозиціями в своєму профілі.

Мій профіль

Поділитися
Додати
до обраних
«Продають як звичайні уживані машини з невеликим пробігом»: як впізнати автомобіль-утопленник

«Продають як звичайні вживані машини з невеликим пробігом»: як впізнати автомобіль-утопленик

Їх часто продають як звичайні потримані авто з невеликим пробігом та привабливою ціною. Зазвичай «утопленики» суттєво дешевші за інші машини, але приховують у собі безліч неприємних сюрпризів. Пояснюємо, як виявити такий автомобіль.

Дізнайтесь про найцікавіше

Підпишіться на розсилку повідомлень про нові статті у нашому блозі. Оберіть рубрику або декілька рубрик, що вас цікавлять, і ми надсилатимемо вам сповіщення після публікації нових матеріалів.

Обіцяємо: це не буде занадто часто!