• Укр
  • Рус

Техніка для прибирання двору: що вигідніше купити, орендувати чи замовити клінінг

15
Додати
до обраних
Поділитися

Мийки високого тиску, повітродувки, газонокосарки та підмітальні машини – такий вибір техніки, щоб навести лад у саду чи дворі, дозволяє значно простіше та ефективніше прибрати територію біля будинку.

Цінами на інвентар для прибирання території, прокат та послуги клінінгу надворі поділились OLX Україна.

Згідно з аналітикою* платформи, медіанна вартість найбільш популярної техніки для прибирання території становить:

  • мийки високого тиску – 4 300 грн за нову одиницю техніки та 4 201 грн за вживану;
  • газонокосарки – 3 600 грн за нову техніку та 3 000 за вживану;
  • повітродувки – 3 200 грн за нову та 2 663 грн за вживану повітродувку.

Як бачимо з аналітики медіанні вартості нової та вживаної техніки для прибирання двору різняться несуттєво. Причиною такої різниці в ціні може бути низька частота використання техніки і відповідно низький рівень зношеності.

Більш бюджетним варіантом за купівлю – є оренда інвентарю для прибирання двору, оскільки, як правило, його проводять не надто часто, а саме від 2 до 5 разів на рік. Наприклад, вартість повітродувки або садового пилососа може становити від 200 грн за добу, а мийки високого тиску – в середньому від 300 грн за один день оренди.

Для тих, хто шукає компанії або працівників, які зможуть прибрати території, підстригти кущі або газон, слід розраховувати на оплату в середньому – від 150 гривень за годину роботи на одного фахівця.

Варто зазначити, що вищеперерахована техніка має досить високий попит серед користувачів платформи. Так, кількість відгуків* на купівлю мийок високого тиску становить понад 14 тисяч при кількості пропозицій – 2 227. На газонокосарки попит складає – 8 621 відгук, а кількість оголошень – 2 856, що стосується повітродувок, то ситуація наступна – 581 відгук на 357 оголошень.

*Аналітика із платформи OLX Україна, березень 2024, Україна.

Як вам стаття?

Додати
до обраних
Поділитися
Як доглядати за тату

Як доглядати за тату: весь процес поетапно

Як доглядати за тату? ✔️ Весь процес поетапно: обгортання, обробка, загоєння ✅ Детальніше читайте ➤ Блог OLX.ua.