Безпека

«Очищаємо» платформу від обману: програма для рієлторів від OLX

19 Вересня 2019   
 112
«Очищаємо» платформу від обману: програма для рієлторів від OLX

Щодня у розділі «Нерухомість» на OLX з’являється безліч оголошень. Щоб поліпшити якість контенту та гарантувати більшу безпеку для користувачів, ми створили програму для рієлторів – «Працюємо за правилами».

Три кроки до якісних оголошень

Хочете допомогти нам «очистити» базу оголошень від недобросовісних користувачів, а також неактуальних та неправдивих пропозицій? Тоді виконайте три прості дії.

Крок 1. Станьте учасником програми

Зв’яжіться з менеджером по роботі з бізнес-клієнтами або напишіть на [email protected], щоб підключитися до програми «Працюємо за правилами». Протягом 1-2 робочих днів ми перевіримо ваш профіль: він повинен відповідати Умовам використання сервісу та Правилам публікації в розділі «Нерухомість». Якщо все добре – ви отримаєте лист з персональним кодом.

Крок 2. Повідомте про порушення

Якщо те чи інше оголошення на платформі OLX здається вам неякісним, надішліть нам посилання на нього через спеціальну форму. Воно повинно відповідати одному з порушень:

– шахрайство за завдатком (без укладеної угоди)/інформаційне агентство;
– неактуальний об’єкт (зданий або проданий);
– агентство нерухомості або рієлтор під виглядом приватної особи;
– неіснуючий об’єкт (фотографії не відповідають дійсності, обов’язково додайте посилання на реальний об’єкт).

Перед відправкою обов’язково підтвердіть свої підозри, зателефонувавши за номером в оголошенні.

Крок 3. Отримайте бонус

Якщо ми схвалюємо більше 80% посилань, відправлених вами протягом місяця, за кожне підтверджене оголошення ви отримаєте бонус у розмірі 8 грн. При відправці понад 50 підтверджених порушень впродовж календарного місяця бонус буде збільшений у 2 рази! Гроші можна використовувати, щоб купити додаткову рекламу ваших оголошень у розділі «Нерухомість».

Більш докладно про перевірку оголошень у рамках нашої програми та нарахування бонусів – за посиланням.