Скільки коштує зібрати школяра в 2020 році: підрахунки від OLX

787
Додати
до обраних
Поділитися

Зібрати в школу хлопчика можна в середньому за 2 305 грн, а дівчинку – за 2 345 грн, проте, придбавши вживані товари, вийде заощадити третину суми. Найдорожчим виявився рюкзак – він коштує в середньому 400 грн, водночас зошити на 24 аркуші можна купити гуртом по 3 грн/штука. У скільки обійдуться одяг і товари для школи в новому навчальному році, з’ясовували аналітики OLX.

Одяг для хлопчика

Навчальний рік 2020 хоч і почнеться з деякими обмеженнями, однак основне завдання батьків перед 1 вересня не змінюється: дітей потрібно зібрати до школи. На радість школярам в Україні форма не обов’язкова вже понад рік. Водночас оновлювати гардероб учнів усе одно потрібно. За даними OLX, одягнути хлопчика коштуватиме приблизно 1 360 грн. У такий комплект увійдуть штани за 200 грн, дві сорочки по 150 грн, туфлі за 300 грн, спортивний костюм за 290 грн та кросівки до нього за 270 грн. Однак можна заощадити 40% суми та придбати ті самі речі у вживаному стані – тоді на гардероб хлопчика треба відкласти в середньому 815 грн.

Одяг для дівчинки

Одягнути до школи дівчинку коштуватиме 1 400 грн. У цю суму ввійдуть дві блузки по 165 грн, спідниця за 170 грн, туфлі за 300 грн, спортивний костюм за 300 грн і кросівки за тою самою ціною. Додатково можна також придбати сарафан в середньому за 160 грн. Вийде заощадити майже половину суми, якщо купити ті самі товари у вживаному стані – тоді набір обійдеться в 775 грн.

Скільки коштує зібрати школяра в 2020 році: підрахунки від OLX

Канцтовари

Коли питання з одягом вирішене, можна переходити до канцтоварів. Цього року набір з необхідного приладдя коштуватиме в середньому 335 грн. Сюди увійдуть: десять зошитів на 24 аркуші за гуртовою ціною в 3 грн, п’ять кулькових ручок і п’ять простих олівців – по 5 грн кожні, лінійка за 20 грн, кольорові олівці за 50 грн, фломастери за 80 грн, пенал за 70 грн і щоденник за 35 грн.

Скільки коштує зібрати школяра в 2020 році: підрахунки від OLX

Рюкзак і сумка

Залишилося лише скласти придбані товари в рюкзак, а змінне взуття – в спеціальну сумку. Новий портфель, за даними OLX, можна придбати в середньому за 400 грн, вживаний коштує дешевше – приблизно 250 грн. Сумка для взуття коштує 110 грн, а вживана – 85 грн. Не обійтися у школі й без ланч-боксу – його можна придбати за 100 грн.

Поділитися
Додати
до обраних
«Попит на дитячі меблі знизився, але не зник»: як Chado продає на OLX під час війни

«Попит на дитячі меблі знизився, але не зник»: як Chado продає на OLX під час війни

Героїня розповіла, якими меблями найбільше цікавляться українські батьки та їхні діти, як змінюється попит протягом війни, а також які проблеми та – головне – можливості виникають у цей час.

Дізнайтесь про найцікавіше

Підпишіться на розсилку повідомлень про нові статті у нашому блозі. Оберіть рубрику або декілька рубрик, що вас цікавлять, і ми надсилатимемо вам сповіщення після публікації нових матеріалів.

Обіцяємо: це не буде занадто часто!