Best Seller у подобовій оренді: хто переміг у листопаді

1119
Додати
до обраних
Поділитися

Оголошуємо перших переможців у проєкті Best Seller для авторів оголошень в категорії подобової оренди на OLX Нерухомість!

Згідно з правилами, щомісяця ми відбираємо по 1-му найкращому оголошенню в кожному обласному центрі (з поділом на сегменти – «Економ» та «Комфорт»), крім Криму та непідконтрольних територій, які відповідають необхідним критеріям. Також вибираємо по 10 оголошень у категоріях «Море», «Гори» і «Екотуризм» з поділом на сегменти – п’ять в сегменті «Економ»  і п’ять у «Комфорті».

Цього місяця ми маємо переможців лише в кожному обласному центрі. Чому так? Бо одна з обов’язкових умов для участі – додавання фотографії з ID-оголошення і датою на фоні пропонованого об’єкта. На жаль, його виконалі не всі, тому втратили можливість перемогти. На майбутнє нагадуємо всім учасникам не забувати про такий знімок.

Отже, вітаємо переможців!

Сегмент «Економ»:

1. https://www.olx.ua/593776512 (Житомирська обл.).
2. https://www.olx.ua/657510033 (Київська обл.).
3. https://www.olx.ua/555944359 (Миколаївська обл.).
4. https://www.olx.ua/657879747 (Одеська обл.).
5. https://www.olx.ua/601644653 (Тернопільська обл.).

Сегмент «Комфорт»:

1. https://www.olx.ua/673935484 (Волинська обл.).

Поділитися
Додати
до обраних
Оренда житла: на що варто звернути увагу

Оренда житла: на що варто звернути увагу

Якщо ми говоримо про довгострокову оренду, дешевше житло – не завжди вигідніше. Тож варто враховувати ще й інші характеристики помешкання.

Дізнайтесь про найцікавіше

Підпишіться на розсилку повідомлень про нові статті у нашому блозі. Оберіть рубрику або декілька рубрик, що вас цікавлять, і ми надсилатимемо вам сповіщення після публікації нових матеріалів.

Обіцяємо: це не буде занадто часто!