Ідеї для відпустки: топ-5 нестандартних напрямків в Україні

526
Додати
до обраних
Поділитися

Літо та відпустка в період закритих кордонів – шанс пізнати нашу країну краще. В Україні є величезна кількість пам’яток, часто не таких відомих, ніж закордонні, але не менш мальовничих. Аналітики OLX Нерухомість розповіли, в які незвичайні місця можна поїхати цього літа, і скільки коштує орендувати житло поблизу з діапазоном цін від 380 до 1 000 грн.

Черкаська область

У напрямку Умані більше цікавих місць, ніж може здатися. Це місто варто відвідати в першу чергу заради дендропарку «Софіївка». Водночас сама Умань зберігає багату історію, і прогулянка нею нудною точно не здасться.

Усього в годині їзди від міста, поруч із смт Буки, знаходиться мальовничий Буцький каньйон, екскурсія яким запам’ятається вам надовго. Зупинитися ж можна в самій Умані: на OLX Нерухомість за травень і червень було понад 60 варіантів подобової оренди квартир. Одно-, дво- та навіть трикімнатну можна винайняти в середньому за 500 грн на добу, а будинок обійдеться у 800 грн/день.

Херсонська область

Херсонська область – це не лише морські курорти. Степова частина країни славиться одними з найбільш унікальних локацій не тільки України, але й Європи.

Тут можна поспостерігати за рідкісними тваринами в природному середовищі проживання, відвідавши біосферний заповідник Асканія-Нова (записатися на екскурсію варто заздалегідь), побувати в одному з найбільших піщаних масивів Європи – Олешківських пісках і запам’ятати на все життя приголомшливі види з вершин Станіславських круч на березі Дніпро-Бузького лиману.

Щоб подивитися всі визначні пам’ятки області, територіально найзручніше зупинитися у самому Херсоні, де за останні два місяці здавали в оренду понад 170 варіантів квартир. Однокімнатна обійдеться в середньому 450 грн/доба, дво- та трикімнатна – 550 грн. Будинок буде коштувати приблизно 1 000 грн/день.

Миколаївська область

Область зможе здивувати вас не менше, адже тут знаходяться розкопки античного міста та центру однойменної давньогрецької колонії, заснованої у 7 столітті до н. е. – Ольвії, яка тепер носить статус національного заповідника. Знаходиться він на березі Дніпро-Бузького лиману, біля села Парутине.

Ще однією унікальною пам’яткою області є Актовський каньйон, розташований поруч з однойменним селом. Місцеві пейзажі можна назвати не інакше як дивом природи, висота скель тут деколи сягає 40-50 метрів. Оскільки місць для проживання біля цих локацій ще немає, зручно зупинитися у Миколаєві, де за даними OLX Нерухомість, за два останніх місяці можна було знайти понад 220 варіантів подобової оренди квартир. Однокімнатну пропонують за 380 грн/доба, двокімнатну– за 500 грн, а трикімнатну – за 900 грн. Якщо ж їхати великою компанією, можна винайняти будинок за 800 грн/день.

Ідея для відпустки: топ-5 нестандартних напрямків в Україні

Тернопільська область

Уже центр області, «файний» Тернопіль, – місце, де є що подивитися. Буде цікаво зупинитися в місті і подорожувати визначними локаціями регіону. До приїзду можна орендувати житло, вибравши квартиру до душі більш ніж зі 100 варіантів: однокімнатна коштує в середньому 500 грн/доба, а дво- та трикімнатна – 600 грн.

Тернопільщина багата як надзвичайно гарними замками, що зберігають таємниці століть, так і природними пам’ятками. Перші, наприклад, можна відвідати в Збаражі та Скалаті. Серед нерукотворних родзинок області: Дністровський каньйон в районі містечка Заліщики, Джуринський водоспад, Оптимістична печера – найдовша гіпсова печера світу. До речі, всі три локації знаходяться досить недалеко одна від одної.

Чернігівська область

Не залишить байдужим і поїздка до Чернігівської області. Тут розташована й колишня козацька столиця Батурин, з палацом Кирила Розумовського і цитаделлю, і національний заповідник Качанівка, створений на основі палацового ансамблю та парку. Поринути в красу природи Полісся можна у Міжрічинському природному парку, а Блакитні озера поруч із селом Олешня запам’ятаються своєю чистою джерельною водою.

Помандрувати областю можна, оселившись у Чернігові – цьому історичному центру теж є що показати. Вистачає тут і житла під оренду – понад 270 квартир за травень і червень. Однокімнатки здають в середньому за 400 грн/доба, двокімнатні – за 500 грн, а трикімнатні – за 650 грн. Будинок буде коштувати приблизно 750 грн/день.

Як вам стаття?

Додати
до обраних
Поділитися
Як змінились за рік ціни на купівлю квартир

Як змінились ціни на купівлю квартир у найбільших містах України у 2023 році?

Ціни на купівлю нерухомості в Україні на первинному та вторинному ринках: що змінилося у 2023 ✔️ В яких містах України найбільше купують житло ✅ Читати подробиці ➤ Блог OLX.ua.