Ремонтне питання: які послуги найчастіше замовляють українці

400
Додати
до обраних
Поділитися

У перший літній місяць серед користувачів OLX збільшився інтерес до оновлення осель – у порівнянні з травнем кількість пошуків за запитом «ремонт квартир» зросла на 5%. Окрім того, старт літа викликав підвищення попиту на послуги з оздоблення та ремонту помешкань – тих, хто відгукнувся на оголошення, побільшало на 10%. За послуги перевезення у червні просили в середньому 1 000 грн.

Будівництво, ремонт, прибирання

Аналітика OLX за червень показала, що у сфері «Будівництво, ремонт, прибирання» українці на 20% активніше цікавилися послугами у підкатегорії «Електрика». З початком літа на платформі значно зріс інтерес до послуг зі встановлення вентиляції та кондиціонування – кількість тих, хто відгукнувся на оголошення, у порівнянні з попереднім місяцем зросла на 445%, або у 5 разів. Пропозицій також додалось – на 9%.

Окрім того, українці частіше шукали послуги з загального ремонту та оформлення осель. У червні зацікавлених в оголошеннях побільшало у підкатегоріях «Оздоблення та ремонт» – на 10%, «Побутовий ремонт і прибирання» – на 7%. Кількість пропозицій у порівнянні з травнем зменшилась – на 2% та 4% відповідно.

Найчастіше шукали такі ремонтні послуги: встановлення натяжних стель – 11,3 тис. запитів, поклейка шпалер – 7,1 тис., укладання плитки – 6,3 тис., утеплення фасадів – 6 тис., перетяжка меблів – 5,1 тис. Також потрібні були й спеціалісти для переобладнання домівки. Серед найпопулярніших запитів: сантехніки – 7,2 тис., електрики – 6,4 тис. та плиточники – 5,2 тис.

Ремонтне питання: які послуги найчастіше замовляють українці

Перевезення та оренда транспорту

Актуальнішою стала оренда спецтранспорту та вантажних машин – число зацікавлених зросла на 15%. Загалом у категорії «Перевезення та оренда транспорту» найчастіше пропонували послуги: вантажників – 6,5 тис. оголошень, з використання кранів – 4,4 тис., перевезення – 3,6 тис. та з вивозу сміття – 470. Остання при цьому обійшлась би у червні найдешевше – всього у 400 грн, що на 50% менше, ніж у травні.

За перевезення просили стабільно в середньому 1 000 грн. А от послуги з використання крана подорожчали на 56%, і тепер коштують 7,8 тис. грн. На 17% дорожчою стала робота вантажників – у червні за неї просили приблизно 3,5 тис. грн.

Найпопулярнішими запитами, що стосуються ремонту, у червні були: «оренда авто», «вантажні перевезення», «вантажне таксі», а серед спецтранспорту – «маніпулятори» та «автокрани».

Ремонтне питання: які послуги найчастіше замовляють українці

Будівельні матеріали

Матеріалами для ремонту на OLX стали цікавитися рідше – у розділі «Сировина та матеріали» тих, хто відгукувався на пропозиції, у червні поменшало на 20%, а оголошень – на 4%. Як у травні, так і на початку літа найчастіше продавали дрова, щебінь, чорнозем, вугілля та металобрухт. Серед пошукових запитів у червні лідерами були: «металобрухт», «макулатура», «дизельне паливо», «піддони» та «бензин».

Поділитися
Додати
до обраних
«Поїхав за машиною та потрапив під обстріл»: як Ukrtool продає на OLX під час війни

«Поїхав за машиною та потрапив під обстріл»: як Ukrtool продає на OLX під час війни

Підприємець розповів, як працюють його компанії, чому попит на інструменти та запчастини не знижується навіть під час бойових дій та як бізнес реагує на нові проблеми та ризики.

Дізнайтесь про найцікавіше

Підпишіться на розсилку повідомлень про нові статті у нашому блозі. Оберіть рубрику або декілька рубрик, що вас цікавлять, і ми надсилатимемо вам сповіщення після публікації нових матеріалів.

Обіцяємо: це не буде занадто часто!