• Укр
 • Рус

Як продати вживаний товар на OLX: рекомендації щодо підготовки та презентації

717
Додати
до обраних
Поділитися

На OLX щодня здійснюються тисячі угод, а люди отримують можливість відновити життя старих речей, знайти нових власників для тих, які вони вже не використовують, або ж, навпаки, відшукати скарби серед великої кількості пропозицій. Та чому деякі оголошення одразу стають дуже популярними, а інші — ні? Секрет успіху — доволі часто не лише у якості товару, а й у його правильній презентації.

Продавати на OLX має змогу кожен, але, щоб це було легко та оперативно, варто враховувати низку важливих нюансів. Стаття допоможе зрозуміти, як підготуватися до продажу та презентувати свій товар так, аби він привертав увагу.

Підготовка товару до продажу

Насправді це може значно підвищити його цінність в очах покупців і збільшити шанси на продаж. Тож розповідаємо, що слід зробити.

 • Очищення та ремонт. Перше враження, безперечно, важливе, тому пересвідчіться, що товар має щонайкращий вигляд. Помийте його або хоча б протріть, адже дрібний ремонт або відновлення додасть привабливості та цінності.
 • Перевірка робочого стану. Ніхто не хоче купувати кота в мішку. Перевірте, чи все працює, та вкажіть це в описі.
 • Підготуйте всі необхідні документи. Якщо товар перебуває на гарантії, це виокремить ваше оголошення з-поміж інших.

Врахувавши ці декілька простих порад, ви належним чином розмістите товар на OLX і зацікавите потенційних покупців.

Підготовка товару до продажу

Як зробити якісні фотографії

Візуальний контент, погодьтеся, відіграє чи не ключову роль у продажі. Саме якісні світлини додадуть вашому оголошенню привабливості.

 • Вибір правильного освітлення. Найкраще фотографувати за денного світла та уникати прямих сонячних променів, що можуть спричиняти відблиски й тіні.
 • Композиція та ракурс. Розміщуйте товар на нейтральному фоні, щоб він сприймався як головний у кадрі. Зробіть декілька знімків з різних ракурсів, підкресліть основні особливості та деталі.
 • Редагування фотографій. Використовуйте прості інструменти для корекції яскравості, контрасту та насиченості, щоб зробити фото чіткішими. Уникайте занадто сильних змін, аби не вводити покупця в оману.

Ефективний опис товару

Люди хочуть знати, що вони купують, і це цілком природно. Тож відповідні заголовок та опис можуть стати вирішальними факторами під час вибору товару на OLX.

 • Привабливе оголошення. Ваш заголовок має бути коротким, але інформативним. Вживайте ключові слова, які покупці зазвичай використовують у процесі пошуку, перерахуйте основні характеристики товару.
 • Параметри та переваги. Розкрийте особливості продукту, розкажіть про його стан, рік випуску (якщо це актуально) та інші деталі. Намагайтеся бути об’єктивними: якщо є дефекти, вказуйте і їх.
 • Лаконічність. Уникайте занадто об’ємних описів. Текст має бути зрозумілим та легко читатися.

Взаємодія з покупцями

Оголошення активоване і починає привертати увагу. Отже, настав час взаємодії з потенційними покупцями. Як правильно комунікувати, щоб перетворити зацікавленість на реальний продаж?

 • Відкритість та чесність. Відповідайте на запитання чи сумніви покупця відверто і правдиво.
 • Швидка відповідь. Намагайтеся реагувати на повідомлення та дзвінки якомога оперативніше. Так ви підвищите шанси на успіх.
 • Гнучкість у переговорах. Будьте готові обговорити умови оплати, доставлення або знижки.
 • Безпечні угоди. Рекомендуємо вам уникати передоплати та використовувати лише безпечні методи укладання угоди.

Взаємодія з покупцями

OLX Доставка також підвищує довіру покупців та забезпечує додатковий захист і зручність для обох сторін. Взаємодіючи з покупцем, ви можете запропонувати цю послугу як надійний спосіб отримання товару, адже OLX гарантує безпечне перерахування коштів.

Що нового: відтепер на OLX доступна функція мультипокупки

Оформлення угоди та завершення продажу

Важливо забезпечити плавний процес підписання угоди та транспортування товару. Тож рухайтеся покроково і дотримуйтеся правил безпеки.

 • Оформлення документів. Якщо товар потребує документів для передавання прав власності або гарантії, пересвідчіться, що у вас є всі необхідні папери.
 • Отримання оплати. Оберіть найзручніший та безпечний спосіб оплати. Це можуть бути, скажімо, послуги поштових компаній або OLX Доставка.

OLX Доставка

 • Відгуки та рекомендації. Після успішного завершення угоди попросіть покупця залишити відгук на OLX. Позитивні відгуки підвищать вашу репутацію як продавця та сприятимуть майбутнім продажам.

Висновок

Продаж на OLX передбачає не тільки залучення покупців через яскравий та чіткий заголовок та детальний опис товару, але й ефективну взаємодію та оформлення угоди. Приділяйте увагу правдивості інформації, швидкості відповідей, гнучкості у переговорах і безпеці транзакцій. Постійно підвищуйте репутацію на платформі за допомогою позитивних відгуків. І завжди будьте уважними та обережними — це допоможе уникнути небажаних ситуацій та гарантуватиме позитивний досвід купівлі-продажу.

Як вам стаття?

Додати
до обраних
Поділитися
Техніка для прибирання двору

Техніка для прибирання двору: що вигідніше купити, орендувати чи замовити клінінг

Техніка для прибирання двору: що вибрати ✔️ OLX Україна поділилась цінами та попитом на мийки високого тиску, газонокосарки, повітродувки ✅Читати подробиці ➤ Блог OLX.ua.