Для рієлторів і агентств з нерухомості

Хочу тут жити: 7 порад, як правильно фотографувати квартиру для здачі або продажу

У команді OLX Нерухомість провели експеримент: опублікували на платформі два оголошення про продаж однієї тієї самої квартири.
29 вересня 2021

Не варто довіряти тому, хто безвідповідально поставився до опису об’єкта»: топ помилок в оголошеннях про продаж та оренду нерухомості

Якщо власник нерухомості вирішив самостійно продати або здати в оренду свої квадратні метри, йому важливо знати, які помилки в оголошеннях відштовхують клієнтів або просто зменшують їхню кількість.
7 жовтня 2020

Рієлтору: 5 принципів роботи, які допоможуть «встояти» в кризових умовах

Зараз увесь світ переживає пандемію коронавірусу, яка вплинула на всі сфери економіки. Ринок нерухомості, чутливий до таких подій, відреагував зниженням попиту в різних сегментах.
2 квітня 2020

«Спілкуюся з клієнтом його мовою»: досвід рієлтора, як укладати успішні угоди

Можливості онлайн-майданчиків допомагають рієлторам швидко продавати або здавати в оренду об’єкти, а клієнтам – бути спокійними за вкладення.
18 березня 2020

Як зробити знімки житла, які приведуть клієнтів: поради фотографів

Якісні фотографії для бізнесу, особливо якщо компанія продає товари на онлайн-майданчиках як OLX або в соцмережах – гарантують більший інтерес до них з боку покупців.
24 липня 2019

Чек-ліст з нерухомості: 8 основних порушень правил публікації оголошень та їхні наслідки

Якісне оголошення на OLX збільшує шанси продати будь-який товар. Це правило діє й для об’єктів нерухомості. Щоб уникнути проблем, слід відповідально поставитися до створення оголошень на платформі.
22 травня 2019

«Кожну третю квартиру продаю або здаю в оренду на OLX»: київський рієлтор – про секрети продажів на онлайн-майданчиках і боротьбу за клієнта

Ринок нерухомості активно змінюється: покупці або орендарі нерухомості хочуть зекономити час на пошуки житла, а рієлтори шукають способи, як привернути увагу до своїх об’єктів.
19 березня 2019

8 порад, які допоможуть збільшити кількість угод з продажу або оренди квартир

Редакція блогу OLX поспілкувалася з власниками квартир і зібрала типові помилки в оголошеннях, які зменшують кількість можливих угод.
14 грудня 2018

Чого хочуть покупці та орендарі житла: 6 ключових трендів у нерухомості

Навесні 2020 року через локдаун ринок нерухомості практично завмер: в умовах невизначеності люди не були готові вкладати гроші в нові квартири.
12 серпня 2021

Подобова оренда: на які квартири є попит та що робити з проблемними клієнтами

Зараз у категорії «Нерухомість» на OLX налічується понад 15 тис. оголошень про подобову оренду квартир і будинків по всій Україні.
4 серпня 2021

Дізнайтесь про найцікавіше

Підпишіться на розсилку повідомлень про нові статті у нашому блозі. Оберіть рубрику або декілька рубрик, що вас цікавлять, і ми надсилатимемо вам сповіщення після публікації нових матеріалів.

Обіцяємо: це не буде занадто часто!