Пресс - релизы

Скільки коштує новорічна ялинка у Львівській області

21 декабря 2015   
 355
Скільки коштує новорічна ялинка у Львівській області

Обов’язковими атрибутами свят  є новорічна ялинка, тому слід її уважно вибирати. За останні роки уявлення про те, якою вона повинна бути, неодноразово змінювалися. Сьогодні ми можемо вибирати серед безлічі варіантів – натуральні, штучні, декоративні, у горщиках, еко та інші. За допомогою найбільшого онлайн-сервісу приватних оголошень OLX ми ознайомилися з пропозиціями і дізналися, яку суму потрібно витратити на головний символ свята у Львівській області.

На OLX у Львівській області за запитом «ялинка» доступно більше 600 різноманітних пропозицій. Покупця, у першу чергу, цікавить ціна, і більшою мірою вона залежить від розміру: чим пишніше і більше, тим дорожче. Тому якщо розмір для вас має значення, доведеться заощадити на олів’є. Як правило, найбільшою популярністю користуються ялинки висотою 1,5 м. Друге не менш важливе питання – жива чи штучна? Якщо штучна ялинка для вас, перш за все, жест солідарності з природою, наряджайте одну і ту ж не менше 15 років. Дослідження показали*, що виробництво й утилізація однієї штучної ялинки приносить більше шкоди середовищу, ніж якщо ви зрубаєте одну живу. І тільки у тому випадку, коли ви будете використовувати ненатуральне дерево більше 15 років, ефект буде позитивним. У іншому разі краще вже купити справжнє дерево. Сучасна альтернатива – ялинка в горщику. Можна купити дерево в горщику, а потім пересадити без шкоди для себе і оточуючих.

Живу ялинку (або сосну) висотою 1,5-2 м продають щонайменше за 170-280 грн. Є можливість приїхати та зрізати дерево на подвір’ї у продавця за символічну плату. Хочете мінімальну ціну — купуйте оптом (тоді одне дерево обходиться від 37 грн).

1lviv

Також можна знайти пропозиції з голубими ялинами: інколи продавці пропонують забрати деревце з власного подвір’я. Ціна, як правило, договірна, але деякі користувачі готові віддавати деревця безкоштовно через незручність тримати велетня розміром до 9 м за самозріз та самовивіз.

 2lviv

Звертайте увагу на наявність у продавця документів, інакше ризикуєте поповнити кишені браконьєрів.

Стандартні штучні ялинки від 1.5 метра коштують в середньому від 250 грн. Найчастіше їх роблять із плівки ПВХ, адже це найдешевший і бюджетний матеріал. Такі ялинки пухнасті та виглядають як живі.

Декоративна ялинка у горщику — найкращий варіант для тих, хто дбає про довкілля.

Маленьку (від 50 см) продають за 150 грн, 1-1.5 м — від 300 грн.

 3lviv

Декоративна ялинка з підсвіткою як чудова декорація до свята під замовлення (50 см) коштуватиме від 95 грн.

Навіть найпишнішу і найвищу ялинку треба прикрашати. Користувачі пропонують багато варіантів декору на будь-який смак. Наприклад, скляні кулі, розмальовані гуашшю від вітчизняного виробника, коштують 10 грн. Для прикрашання усієї ялинки може знадобитись до 10 таких іграшок.

 4lviv4

Гірлянда — маленька недорога деталь, яка допоможе доповнити атмосферу свята. За найпростіший варіант треба заплатити 25 грн.

Оригінальні саморобні іграшки з цікавим принтом урізноманітнять ваше новорічне дерево. Для любителів хендмейд  продають навіть прикраси з соленого тіста (від 12 грн).

Набір свічок створить затишну атмосферу та новорічний настрій (від 20 грн).

5lviv

Розмаїття пропозицій на OLX у Львівській області дає можливість вибрати найбільш прийнятний варіант. Так, мінімальна ціна живої новорічної ялинки з іграшкам та гірляндою може складати 295 грн. Якщо ви все ж оберете штучну, ціна зросте на 71% і складатиме 375 грн. Найпростіший варіант — декоративна ялинка під замовлення (50 см коштує від 95 грн.)

* За результатами докладного порівняння життєвого циклу новорічних ялинок, яке провела канадська компанія Ellipsos