Новости OLX

Львів’яни назвали райони з кращою транспортною інфраструктурою

18 ноября 2016   
 107
Львів’яни назвали райони з кращою транспортною інфраструктурою

Громадський транспорт і стан доріг у Львові викликає немало нарікань з боку українців. Це підтвердило дослідження OLX під назвою «Ідеальне місто». Львів iз сімомастами тисячами мешканців показав посередній результат серед міст України, поступившись Харкову, Луцьку та Рівному.

Проект OLX «Ідеальне місто» досліджував показники міст і їх районів за 10 критеріями. Один iз них аналізував зручність громадського транспорту, стан доріг та наявність парковок — респонденти виставляли бали за шкалою від 1 до 7. У рамках опитування було опрацьовано понад 33 тисячі анкет користувачів, котрі оцінили транспортну інфраструктуру у своїх містах. Найбільш розвиненим з точки зору транспорту містом України стала Вінниця, отримавши 4,6 бали. На останньому місці рейтингу – закарпатський Ужгород, а столицю оцінили нарівні з Хмельницьким та Львовом.

Щодо Львова, то найбільш розвиненим за станом доріг, маршрутів і парковок районом міста став Залізничний – він отримав 4,4 бала із 7 можливих.

Друге місце з відривом у 0,1 бала отримали Франківський та Сихівський райони. Щоправда, результати трійки лідерів говорять про посереднє задоволення потреб громадян у якісній інфраструктурі. Останнє місце посів Галицький район із результатом 3,7 бала.

Рейтинг районів Львова за зручністю транспортної інфраструктури:

  1. Залізничний — 4,4
  2. Франківський, Сихівський — 4,3
  3. Личаківський — 4,0
  4. Шевченківський — 3,9
  5. Галицький — 3,7

2016-11-18 Hoshva PR OLX Transport L'viv info

Загалом, як показують оцінки, львів’яни не цілком задоволені поточною ситуацією з транспортом і дорогами. У коментарях до своїх оцінок мiстяни перерахували транспортні складності, які викликають обурення. Найбільш частий привід для критики — стан доріг та відсутність їх регулярного ремонту. Незадоволення городян викликають також не завжди зручні маршрути громадського транспорту і недотримання ним графіків. Нарікають у місті Лева і на брак паркінгів.

Львів, як і інші великі міста країни, стикається з багатьма проблемами транспортної інфраструктури. Зазначимо, що це складність не лише привабливого для туристів центру Галичини. Усі обласні центри України отримали посередні бали за транспортну ситуацію, як промислові центри, так і відносно невеликі міста.