Главная → Кількість унікальних продавців на OLX сягнула 1 мільйона

Кількість унікальних продавців на OLX сягнула 1 мільйона

У жовтні сервіс приватних оголошень OLX зафіксував новий рекорд – 1 мільйон унікальних продавців на майданчику. Найбільше оголошень вони публікують у споживчих категоріях, пропонуючи на продаж одяг, взуття, дитячі товари, електроніку й побутову техніку.

OLX_main page_ua

Споживчі категорії OLX популярні не лише серед продавців, але й серед покупців. Більше всього угод на даний момент закривається в розділах «Електроніка», «Дитячий світ», «Мода і стиль».

У цілому все частіше українці шукають альтернативу походам у магазини за новими товарами й купують необхідні речі в приватних осіб за більш вигідними цінами. За останні півроку число закритих оголошень на майданчику OLX виросло на 150%. Найбільш активна динаміка – у розділу «Дитячий світ».

Тенденція росту мобільного користування зберігається. 30% продавців публікують свої оголошення з допомогою мобільних пристроїв. У жовтні на OLX зафіксовано понад 22,7 млн. унікальних відвідувань, 48% з них здійснено з мобільних пристроїв.

Метки: , , , , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.
    
Отправить на email Отправить на email

* – обязательные поля

*

*

Можно указать несколько, через запятую. Максимальное количество: 5


*
Код подтверждения

Отправка... Отправка...

Добавить комментарий

Внимание! Если у Вас возник вопрос по техподдержке (публикация объявления, модерирование и т.п.), пожалуйста, отправляйте заявку через форму обратной связи.

Также ответы на большинство популярных вопросов уже опубликованы в нашем разделе помощи.

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Допустимые форматы: jpeg