Главная → Отримайте бонус 50 грн за кожну вакансію на OLX Робота!

Отримайте бонус 50 грн за кожну вакансію на OLX Робота!

img_01Беріть участь в Акції «Бонуси за вакансію на OLX Робота»!

За кожну вакансію вам буде нараховано 50 грн на бонусний рахунок OLX.

Акція діє з 19.02.2018 р. по 31.05.2018 р.

Для участі в акції необхідно протягом терміну її дії:

  1. Натиснути кнопку «Взяти участь в акції» нижче.

  2. Вказати адресу електронної пошти або номер мобільного телефону з власного профілю OLX.

  3. Опублікувати оголошення про пошук персоналу (вакансію) у розділі «Робота» сервісу OLX.UA.

Якщо у вас немає профілю на сервісі OLX.UA, спочатку створіть його та після цього візьміть участь в акції як описано вище.

Взяти участь в акції!  Створити профіль!

Використовуйте отримані бонуси на рекламування опублікованних вакансій та знаходьте персонал реально швидко.

Термін дії бонусів — 30 днів з моменту зарахування.

Для ознайомлення з детальними умовами акції, будь ласка, перейдіть нижче.

 img_03

Правила Акції «Бонус за вакансію від OLX Робота»

1.Загальні умови

1.1. Організатором Акції є ТОВ «ЄМАРКЕТ УКРАЇНА»

1.2. Загальний термін проведення Акції: 19.02.2018 р. по 31.05.2018 р.

1.2. Акція проводиться на сервісі OLX.UA, на території України.

2. Учасники Акції

2.1.Учасником Акції може бути будь-яка дієздатна особа, зареєстрована як користувач сервісу OLX.UA відповідно до вимог Угоди користувача сервісів OLX.UA, виконала всі дії, необхідні для участі в Акції, зазначені в цих Правилах (далі – Учасник, або Учасники).

3. Умови участі в Акції

3.1. Для участі в Акції Учаснику необхідно протягом терміну проведення Акції:

— заповнити свої дані на веб-сторінці http://blog.olx.ua/?p=18028;

— опублікувати вакансію у розділі «Робота» сервісу OLX.UA.

Для розміщення вакансії Учасник повинен використовувати виключно адресу електронної пошти або номер мобільного телефону зазначені на веб-сторінці http://blog.olx.ua/?p=18028.

3.2. Особи, які хоч і відповідають зазначеним у п.п.2.1., 3.1. даних Правил вимогам, але за інформацією Організатора Акції використовували 2 або більше адреси електронної пошти або 2 або більше номерів мобільних телефонів («задвоєння» облікових записів), не вважаються Учасниками Акції, та, відповідно, не мають право на отримання Заохочення, зазначених у п. 4.1. Правил.

3.3. До участі в Акції не допускаються вакансії, які розміщені з використанням Заохочень, нарахованих в рамках Акції. Заохочення за розміщення таких вакансій нараховуватись не будуть.

4. Заохочення

4.1. Учасники Акції, які відповідають зазначеним у п.п. 2.1., 3.1. даних Правил вимогам отримують Заохочення, у вигляді 50 (п’ятдесяти) Бонусів на бонусний Рахунок OLX за кожну вакансію, розміщену на сервісі OLX.UA протягом терміну проведення Акції із дотриманням вимог, передбачених Правилами Акції. Бонус буде зарахований на рахунок протягом 8 (восьми) календарних днів та може бути використаний Учасником протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту нарахування. Один Бонус дорівнює 1 (одній) гривні на Рахунок OLX.

4.2. Учасник Акції, який отримав право на отримання Заохочення буде поінформований Організатором Акції шляхом надсилання сервісного повідомлення засобами електронної пошти, та/або повідомлення в особистому кабінеті Учасника Акції на сервісі OLX.UA.

4.3. Учасник Акції має право використати Заохочення протягом строку зазначеного у Правилах. Якщо користувач не використав Заохочення протягом зазначеного у даному пункті Правил строку, Користувач вважається таким, що втратив право на Заохочення.

4.4. Організатор залишає за собою право відмовити у наданні Заохочення у випадку виникнення підозр щодо шахрайських дій Учасника.

4.5. Отримання Заохочень передбачено тільки Учасниками Акції, та не може розглядатися як грошове зобов’язання. Не допускаються будь-які дії, операції, угоди, де право на отримання Заохочення буде об’єктом будь-якого правочину.

4.6. Учасники Акції мають право відмовитися від  Заохочення, без отримання будь-якої компенсації за таку відмову чи внаслідок такої відмови.

5. Інші умови

5.1.  Участь в Акції автоматично означає факт ознайомлення та повну та безумовну згоду Учасника Акції з даними Правилами.

5.2. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Організатором протягом всього строку проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їх затвердження Організатором та їх оприлюднення у тому ж порядку, що і Правила. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту опублікування на сервісі OLX.UA, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/доповненнями до цих Правил.

5.3. Організатор Акції має право у будь-який момент змінити умови Акції, скасувати, та/або продовжити термін дії Акції.

5.4. Організатор не відповідає за дії третіх осіб, які надають послуги Користувачам в рамках проведення Акції. Всі скарги повинні адресуватись безпосередньо таким третім особам, без залучення Організатора.

 

 

Метки: , . Добавьте в закладки постоянную ссылку.
    
Отправить на email Отправить на email

* – обязательные поля

*

*

Можно указать несколько, через запятую. Максимальное количество: 5


*
Код подтверждения

Отправка... Отправка...

Добавить комментарий

Внимание! Если у Вас возник вопрос по техподдержке (публикация объявления, модерирование и т.п.), пожалуйста, отправляйте заявку через форму обратной связи.

Также ответы на большинство популярных вопросов уже опубликованы в нашем разделе помощи.

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *


Допустимые форматы: jpeg